Sledujte jak se nosí naše
šperky a co je u nás nového
na Instagramu @BISAKU

Všechny rady a tipy
k prstenům i šperkům najdete
v těchto článcích

Jak vybrat barvu kamene v zásnubním prstenu?

Výběr zásnubního prstenu patří k nejzásadnějším životním momentům. Vaši drahou polovičku bude doprovázet na každém kroku a navždy bude připomínkou vaší lásky. A proto si dejte záležet i na kamenu, který bude prsten nést. Každý šperk tím získá něco navíc. Něco osobitého. Ale který jenom vybrat?

Svatba napříč ročními obdobími: každé má své pro a proti

Přestože si většina zamilovaných párů říká své ano nejčastěji během teplejších měsíců, láska nezná hranice. Ani ty časové. I studenější období má své kouzlo, které bývá častokrát přehlíženo. A vaše srdce si nepochybně získají. Koneckonců, na místě a době vůbec nezáleží. Jde přece o vás dva.

Jak probíhá výběr prstenu u nás v BISAKU?

Výběr správného prstenu je stejně důležitý jako seznámení s vaší životní láskou. Víme, že se to někdy může zdát děsivé. Ale až svůj společný osud zpečetíte tím nejzářivějším šperkem, vše bude najednou tak jasné a správné. Abychom vám jedno z těch nejdůležitějších rozhodnutí co nejvíce usnadnili, přinášíme to nejdůležitější pro výběr prstýnku.

Jaký snubní prsten vybrat, když jste řekla ANO žlutému zlatu?

Řekla jste ANO a teď se vaše levá ruka pyšní zásnubním prstýnkem ze žlutého zlata? Poradíme vám, jaký snubní prsten mu bude dělat tu nejlepší společnost.

Diamant z laboratoře? Budoucnost, která je šetrná k přírodě i peněžence

Za chvíli vás to čeká. Před svatebním oltářem a zraky vašich nejmilovanějších si slíbíte lásku na celý život. Zpečetí váš slib diamant z laboratoře?

Budou součástí vašeho příběhu snubní prstýnky z bílého zlata?

Je to tady. Právě si vybíráte prsten, který s vámi zůstane do konce života. Dost možná to bude ten nejdůležitější šperk, který si kdy nasadíte. S bílým zlatem neuděláte chybu.

Nejnovější trendy u snubních prstenů

Budete letos těmi, kteří si řeknou své AN a vstoupí do nádherné etapy života, manželství? Každý pár sní o dokonalém svatebním dnu právě dle jejich představ.

5+1 tipů jak požádat ženu o ruku

Žádost o ruku není mnohdy vůbec jednoduchá, jedná se totiž o akt, který si bude partnerka, tedy vaše nastávající, pamatovat navždy. K žádosti o ruku proto přistupujte svědomitě, pečlivě si vše naplánujte a především promyslete. Jak jste již mohli poznat, tento článek poradí mužům, jak svou milovanou požádat o ruku a nepokazit to (nebo to alespoň pokazit co nejméně) a sklidit tak úspěch.

Jak pečovat o snubní prsten, aby byl stále krásný?

Čas působí nejen váš vztah, ale i prsten. Dříve či později se na něm podepíšou činnosti, které děláte. Předejít všemu rozhodně nejde, ale některé situace vedoucí k poškození můžete ovlivnit.
12345  
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.