Sledujte jak se nosí naše
šperky a co je u nás nového
na Instagramu @BISAKU

Všechny rady a tipy
k prstenům i šperkům najdete
v těchto článcích

6 způsobů, jak změřit velikost prstenu

Vybíráte snubní či zásnubní prsten a lámete si hlavu nad jeho velikostí? Poradíme vám 6 způsobů, jak zjistit správnou velikost. Díky našim tipům dokážete změřit a koupit správný prsten i jako překvapení.

Jak naplánovat svatbu krok po kroku

Na ruce se vám třpytí zásnubní prsten, už se vidíte v bílých šatech s partnerem po boku, ale z přípravy na svatbu vám jde hlava kolem? Aby byl váš den přesně takový, jaký si ho představujete, je dobré začít s dostatečným předstihem – ale není se čeho bát. Přečtěte si naše tipy, jak na plánování svatby krok za krokem.

Gravírování: Co si můžete nechat vyrýt na prsteny?

V Bisaku ke každému snubnímu prstenu nabízíme gravírování zdarma. Laserová rytina dokáže vytvořit naprosto cokoliv. Přemýšlíte, co si nechat vyrýt na snubní prsten? Ukážeme vám, jaké jsou možnosti a co všechno umíme v Bisaku do prstenu gravírováním vepsat nebo nakreslit.

Jak sladit šperky na svatbu jako nevěsta?

Blíží se váš den D a vy přemýšlíte, jak doladit vysněný svatební outfit? Šaty, účes i make-up jsou zvolené, teď přichází na řadu oslnivý třpyt.

Zažijte kouzlo BISAKU naživo a vyberte prsten osobně

Vybíráte ten nejdůležitější šperk vašeho života. Prsten, na který se s vaší polovičkou budete dívat celý život. Tak to nepodceňte a přijďte si vybrat osobně – na jednu z našich poboček BISAKU.

Kouzelná svatba v cizině: Co všechno je potřeba zařídit

Západ slunce, šum moře, příjemná teplota a vy dva. I tak může vypadat váš jedinečný den D, kdy zahájíte novou životní etapu. Zahraniční svatby jako z filmu už nejsou nic neobvyklého. Jen je třeba vzít v potaz několik důležitých aspektů. Řeknete takovému neobyčejnému dni své ano?

Jak by měl vypadat zásnubní prsten?

Je to jedna z nejdůležitějších investic vašeho života. Proto je pochopitelné, že koupi zásnubního prstenu chcete dobře promyslet a hlavně ji neuspěchat. Poradíme vám, jaký zásnubní prsten byste měli držet, až se budete vaší milované ptát na tu magickou otázku.

6 tipů, jak vybrat nejlepší datum svatby

Zásnubní prstýnek už se dočkal toho pravého momentu. Teď je na řadě vybrat den D pro vaše snubní prsteny. Jak zvolit to nejlepší datum pro svatbu? Poradíme vám.

Diamant a jeho alternativy: Jaký je mezi nimi rozdíl?

V BISAKU jsme dlouho hledali alternativy k přírodnímu diamantu, za kterými bychom mohli doopravdy stát a byli s jejich kvalitou spokojení. A našli jsme je. Jsou jimi laboratorní diamant a moissanit. O co se jedná a jaký je mezi nimi rozdíl?
123456  
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.