Sledujte jak se nosí naše
šperky a co je u nás nového
na Instagramu @BISAKU

Všechny rady a tipy
k prstenům i šperkům najdete
v těchto článcích

“Kdo by měl proti sňatku námitky, nechť promluví teď, nebo ať mlčí navždy.” A koronavirus promluvil

Ještě před pár týdny jste ladili poslední detaily a těšili se, až váš svatební den příjde. Všichni teď ale čelíme mimořádné situaci a mnohokrát nevíme, jak se chovat a co nás čeká v nadcházejících dnech. Nařízení a opatření vlády se neustále mění. Koronavirus Covid-19 s sebou přinesl mnoho paniky a také nejistoty. Jak můžete postupovat v případě, že jste měli v následujících týdnech nebo měsících naplánovanou svatbu? Podle odhadů by se situace měla během 2 - 3 měsíců uklidnit, přesné datumy ale zatím známy nejsou. Spousta zamilovaných párů tiše vyčkává a doufá, že se vše dá zase “do normálu”. Naděje přece umírá poslední.

Nejromantičtější místa na svatbu v Česku

Vybrat místo, kde se uskuteční váš velký den D, není vůbec jednoduché. Na místo bude kladeno hned několik podmínek, kterým budete muset výběr přizpůsobit - v jakém měsíci se bude svatba konat (ovlivnění počasím), jak daleko budou muset hosté dojet, zda je možnost je v daném místě ubytovat atd. Jak už to tak bývá, nevyplatí se s tímto velmi otálet, jelikož ty nejlepší místa bývají také nejrychleji pryč. Toužíte po opravdu romantické svatbě? Přichystali jsme pro vás seznam míst, které jsou jednoduše dechberoucí.

Jak na poškrábané nebo matné snubní prsteny

Výběr snubního prstenu je důležitým krokem, bez kterého by se žádný svatební den neobešel. Nikdo z vás ale určitě netouží po tom, aby byl váš pracně vybraný vysněný prstýnek hned poškrábaný. Je vůbec možné, aby se prsten nepoškrábal a neztratil tak svoji krásu?

Jak kombinovat šperky

Dobře padnoucí šperk umí skvěle podtrhnout krásu každé ženy. Nemusíte mít doma přeplněnou šperkovnici. Stačí vám bude pár vybraných kousků, které se budou hodit jak k vaší osobnosti, tak i k vašemu oblečení. Kombinovat šperky můžete totiž nejen mezi sebou, ale i s vašimi outfity. Jak tedy šperky zkombinovat, aby byl výsledný look co nejpůsobivější?

Jak vybrat náušnice pro svoji lásku

Snad každé ženě se rozzáří oči při pohledu na krásný šperk. Právě náušnice patří mezi šperky, kterými můžete snadno udělat svojí partnerce radost. Proč? Protože nemusíte znát např. velikost, jako je tomu u prstenu. Jak ale šperk vybrat tak, aby jí co nejvíce slušel a aby s ním byla spokojená? Máme pro vás pár tipů, které při výběru náušnic pro svou drahou polovičku oceníte.

Proč kupovat ženám kvalitní šperky?

Šperky vždy patřily, patří a budou neodmyslitelně patřit k ženám. Muži si často lámou hlavu s tím, jak ženu potěšit a přitom zbytečně. Kvalitní šperk rozzáří oči každé ženy. A když šperky, tak jedině kvalitní. Ačkoliv bižuterie vypadá na první pohled velmi hezky, její životnost není moc dlouhá.

5+1 tipů jak požádat ženu o ruku

Žádost o ruku není mnohdy vůbec jednoduchá, jedná se totiž o akt, který si bude partnerka, tedy vaše nastávající, pamatovat navždy. K žádosti o ruku proto přistupujte svědomitě, pečlivě si vše naplánujte a především promyslete. Jak jste již mohli poznat, tento článek poradí mužům, jak svou milovanou požádat o ruku a nepokazit to (nebo to alespoň pokazit co nejméně) a sklidit tak úspěch.

Jak ukrýt prsten před zásnubami

Každý muž dříve nebo později přijde na to, co pro něj jeho partnerka vlastně znamená a tak se rozhodne udělat tu nejhezčí a nejlepší věc, kterou může - koupí zásnubní prsten a požádá ji o ruku. Když už překonal všechny nástrahy, co se výběru toho správného prstenu týče, přejde k naplánování, jak požádat svoji milou o ruku. Jak ale prstýnek, schovat tak, aby na něj jeho vyvolená (náhodou) nenarazila?

Trendy v plánování a organizaci svatby pro rok 2020

Nadešel pro vás ten čas, kdy chcete vyměnit zásnubní prstýnek za ten snubní? Naplánovat dokonalou svatbu do posledního puntíku tak, aby ještě splňovala moderní trendy dá dost práce. S větší energií se do plánování pouští ženy, jelikož je to pro ně den, kdy chtějí, aby bylo vše přesně podle jejich představ. Mnohdy ale natěšené nevěsty, především ty, které žádnou svatbu ještě nezažily neví, jak začít, na co si dát pozor a na co rozhodně nezapomenout. V následujícím článku se dozvíte, jaké trendy v plánování a organizování současně kralují.
123  
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU 2020.