Sledujte jak se nosí naše
šperky a co je u nás nového
na Instagramu @BISAKU

Všechny rady a tipy
k prstenům i šperkům najdete
v těchto článcích

Diamant z laboratoře? Budoucnost, která je šetrná k přírodě i peněžence

Za chvíli vás to čeká. Před svatebním oltářem a zraky vašich nejmilovanějších si slíbíte lásku na celý život. Zpečetí váš slib diamant z laboratoře?

Budou součástí vašeho příběhu snubní prstýnky z bílého zlata?

Je to tady. Právě si vybíráte prsten, který s vámi zůstane do konce života. Dost možná to bude ten nejdůležitější šperk, který si kdy nasadíte. S bílým zlatem neuděláte chybu.

Nejnovější trendy u snubních prstenů

Budete letos těmi, kteří si řeknou své AN a vstoupí do nádherné etapy života, manželství? Každý pár sní o dokonalém svatebním dnu právě dle jejich představ.

5+1 tipů jak požádat ženu o ruku

Žádost o ruku není mnohdy vůbec jednoduchá, jedná se totiž o akt, který si bude partnerka, tedy vaše nastávající, pamatovat navždy. K žádosti o ruku proto přistupujte svědomitě, pečlivě si vše naplánujte a především promyslete. Jak jste již mohli poznat, tento článek poradí mužům, jak svou milovanou požádat o ruku a nepokazit to (nebo to alespoň pokazit co nejméně) a sklidit tak úspěch.

Jak pečovat o snubní prsten, aby byl stále krásný?

Čas působí nejen váš vztah, ale i prsten. Dříve či později se na něm podepíšou činnosti, které děláte. Předejít všemu rozhodně nejde, ale některé situace vedoucí k poškození můžete ovlivnit.

Jak vznikají naše prsteny

Zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, co má prsten sám o sobě při žádosti o ruku vyjádřit? Vždy usilujeme o to, aby jedinečné vlastnosti a přání každého páru byly obsaženy v prstenech. Prsteny Bisaku tyto vzácné příběhy uchovají a budou Vám je připomínat po celý život.

Obnovení manželského slibu

Manželství je posvátné. Je to něco, na čem prakticky pracujete celý život. Ne nadarmo se u svatebního oltáře zmiňují slova ve “zlém i v dobrém, v nemoci i ve zdraví”. Obnovení manželského slibu tak můžete brát jako oslavu vaší lásky, společně překonaných problémů a prožitých let bok po boku.

Vybíráte zásnubní prsten a nejste si jistí?

Požádat svou milovanou o ruku, to chce někdy opravdu silnou dávku odvahy. Žádost o ruku je potřeba promyslet a naplánovat, ideálně do posledního detailu. Největší roli hraje zásnubní prsten. Víte, co dělat v případě, že si nejste jisti jeho výběrem?

Jak vznikají BISAKU prsteny?

Zásnubní prstýnek je pro každou ženu nesmírně důležitý. Muži se snaží vybrat vždy takový prsten, který se bude partnerkám nejvíce zamlouvat. Zajímalo vás někdy, jak vznikají naše zásnubní prsteny? Co vše do výroby vstupuje, ovlivňuje ji, jak dlouho trvá cesta za vaším vysněným prstýnkem a co dělá naše prsteny tak jedinečnými?
1234  
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.