Sledujte jak se nosí naše
šperky a co je u nás nového
na Instagramu @BISAKU

Všechny rady a tipy
k prstenům i šperkům najdete
v těchto článcích

Jak by měl vypadat zásnubní prsten?

Je to jedna z nejdůležitějších investic vašeho života. Proto je pochopitelné, že koupi zásnubního prstenu chcete dobře promyslet a hlavně ji neuspěchat. Poradíme vám, jaký zásnubní prsten byste měli držet, až se budete vaší milované ptát na tu magickou otázku.

Na které ruce nosit zásnubní prsten a kam se dává snubní prsten?

Jsou to ty nejdůležitější šperky, které vás budou doprovázet celý život. Jeden prstýnek odstartuje cestu k oltáři, druhý si zde s partnerem vyměníte jako důkaz věčné lásky. Snubní a zásnubní prsten spolu však může souznít i po svatbě. Jako vy. Na kterou ruku a prst je ale navléct? A jak se to liší u pánů?

6 tipů, jak vybrat nejlepší datum svatby

Zásnubní prstýnek už se dočkal toho pravého momentu. Teď je na řadě vybrat den D pro vaše snubní prsteny. Jak zvolit to nejlepší datum pro svatbu? Poradíme vám.

Diamant a jeho alternativy: Jaký je mezi nimi rozdíl?

V BISAKU jsme dlouho hledali alternativy k přírodnímu diamantu, za kterými bychom mohli doopravdy stát a byli s jejich kvalitou spokojení. A našli jsme je. Jsou jimi laboratorní diamant a moissanit. O co se jedná a jaký je mezi nimi rozdíl?

Proč snoubenci nemusí mít stejné snubní prsteny?

Výběr snubních prstenů je jedním z nejdůležitějších kroků při plánování svatby. Tyto velikostně malé, ale významem velké klenoty symbolizují lásku a oddanost, které k sobě snoubenci navzájem cítí. Ačkoli může být přirozené chtít, aby k sobě snubní prsteny ladily, v tomto článku se dozvíte, že to vlastně zase tak důležité není.

BISAKU šíří lásku i ve Vídni

Máme novou pobočku. Naše produkty vyrobené s láskou v brněnském ateliéru najdete od listopadu i u našich rakouských sousedů ve Vídni.

Darujte k Vánocům šperk BISAKU

Lásku. Přátelství. Vděčnost. Obdiv. Touhu. Nejen tohle může vyjadřovat šperk, kterým potěšíte vašeho blízkého člověka o Vánocích. Je nespočet důvodů, díky kterým můžete letos někomu udělat radost originálním šperkem BISAKU. Tohle jsou tipy na dárky pro vaše blízké.

Jak vybrat barvu kamene v zásnubním prstenu?

Výběr zásnubního prstenu patří k nejzásadnějším životním momentům. Vaši drahou polovičku bude doprovázet na každém kroku a navždy bude připomínkou vaší lásky. A proto si dejte záležet i na kamenu, který bude prsten nést. Každý šperk tím získá něco navíc. Něco osobitého. Ale který jenom vybrat?

Svatba napříč ročními obdobími: každé má své pro a proti

Přestože si většina zamilovaných párů říká své ano nejčastěji během teplejších měsíců, láska nezná hranice. Ani ty časové. I studenější období má své kouzlo, které bývá častokrát přehlíženo. A vaše srdce si nepochybně získají. Koneckonců, na místě a době vůbec nezáleží. Jde přece o vás dva.
12345  
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.