Úpravy a servis
nechte na nás

První úpravu velikosti u zásnubních prstenů máte od nás zdarma.

A jednou za dva roky můžete využít možnost čištění vašeho prstenu ultrazvukem (odstranění povrchových nečistot, vyčištění usazenin kolem kamenů a kontrola uchycení kamenů). 

Další zlatnické úpravy provádíme už za poplatek – stejně jako opravy mechanických poškození prstenu.


Přijďte k nám do prodejny
5 let záruka Na řemeslnou práci i materiál dáváme u všech snubních prstenů 5 let záruku. Úprava zdarma Když netrefíte u zásnubního prstenu velikost, uděláme vám první úpravu do 90 ti dnů od zakoupení zdarma. Servis zdarma Každé dva roky máte ke všem prstenům BISAKU vyčištění gratis. Výměna do 90 dnů Jakýkoli nenošený zásnubní prsten BISAKU vám vyměníme do čtvrt roku od zakoupení.

Ke každému prstenu
máte celoživotní čištění zdarma

V rámci doživotní servisu vám bezplatně vyčistíme prsteny ultrazvukem, kterým odstraníme povrchové nečistoty, vyčistíme usazeniny kolem kamenů a díky tomu se prsteny krásně rozzáří. Rovněž provedeme kontrolu uchycení kamenů.

Když budete prstenům dávat péči, kterou si zaslouží, tak se vám budou na rukou třpytit dlouho bez nutnosti čištění či renovace.

Pokud budete potřebovat, můžete využít i kompletního profesionálního servisu. Tato služba zahrnuje obnovení povrchových úprav (leštění, matování,...), obnovení vrstvy rhodia na prstenech z bílého zlata a také odstranění nečistot z okolí kamenů. Tento servis je již zpoplatněný a nedoporučujeme jej provádět častěji než jednou za pět let, aby se předešlo přílišnému úbytku materiálu.

Přečtěte si praktické rady, jak se o svůj šperk můžete nejlépe starat.
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.