Jak pečovat 
o prsteny BISAKU

Prsten je jako vztah: když se o něj nestaráte, ztrácí na lesku. A když se o něj nezajímáte opravdu dlouho, tak se může i rozpadnout. Stačí ale ctít pár jednoduchých pravidel, abyste váš svatební šperk udrželi (téměř) jako nový – i při každodenním nošení.

Stejně jako o vztah, i o šperk je potřeba pečovat,
aby neztratil na lesku a pořád hezky zářil.

5 rad, jak se k prstenu chovat

ŽÁDNÝ ÚKLID, PROSÍM Tedy klidně doma uklízejte... ale ne s prstenem na ruce. Odložte prsten i při práci s chemikáliemi: narušují jeho ochrannou vrstvu. VYHNĚTE SE NÁRAZŮM Držte prsten dále od kovů a skla. Vyhněte se prudkým nárazům o cokoli tvrdého – tyto hlubší vrypy se běžným leštěním neodstraní. MYTÍ NEDOPORUČENO Odkládejte prsten i při mytí rukou a nanášení krému na ruce. Zbytky potu či mýdla zůstávají v okolí kamenů a berou prstenu lesk. PRSTEN NESPORTUJE A taky nerad chodí do sprchy, sauny, bazénu či na koupaliště. Odložte ho také vždy, když jdete pracovat na svou zahrádku. VŠE MÁ SVÉ MÍSTO Pokud potřebujete prsten odložit, tak není lepšího místa než jemná vystýlka ve vaší krabičce BISAKU. Nebo měkké místo ve šperkovnici.

Jak pečovat 
o bílé zlato

Nejoblíbenějším materiálem pro prsteny je bílé zlato. Jeho přirozená barva má jemný nádech do žluta. Aby se docílilo té známé stříbřité barvy, musí se na opracovaný šperk nanést vrstva rhodia. Během nošení prstenu se tato vrstva postupně opotřebovává. A po čase se projeví původní barva bílého zlata – jeho lehký nádech do žluta. Rhodiovou vrstvu vám v rámci servisu můžeme na prsten znovu nanést. Spolu s leštěním tak bude váš prsten z bílého zlata znovu vypadat jako nový.
Další informace o profesionální péči, stejně jako vše důležité ohledně nákupu, záruky, poprodejního servisu atd., najdete na našich webových stránkách. Můžete nás také osobně navštívit v prodejnách klenotnictví BISAKU, kde Vám vždy rádi pomůžeme a poradíme.

Chcete prsten vyčistit?

Stavte se k nám do BISAKU. Prsten Vám vyčistíme ultrazvukem, takže bude zářit jako nový.
naše pobočky

Ke každému prstenu BISAKU máte doživotní servis zdarma

Když budete prstenům dávat péči, kterou si zaslouží, tak vám budou dlouho sloužit bez nutnosti renovace.

Pokud přesto budete potřebovat, prsten vám jednou za dva roky zdarma vyčistíme a dáme mu původní lesk. Leštěním a pískováním obnovíme jeho povrch, vyčistíme usazeniny kolem kamenů a obnovíme vrstvu rhodia. Bezplatný servis nezahrnuje odstranění mechanických poškození (škrábance, vrypy, deformace prstenu...). Tyto opravy děláme také, ale již za poplatek.

Přečtěte si praktické rady, jak se o svůj svatební šperk můžete nejlépe starat.

120 společných večeří
265 kilometrů pěšky
10 návštěv kina
1 prsten

A kde začal
ten váš příběh?

Příběh prstenu

120 hodin navrhování
42 hodin výroby
10 hodin broušení
1 prsten
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.