Jak pečovat 
o prsteny BISAKU

Prsten je jako vztah: když se o něj nestaráte, ztrácí na lesku. Stačí ale dodržovat pár jednoduchých pravidel, abyste váš šperk udrželi (téměř) jako nový – i při každodenním nošení.

Stejně jako o vztah, i o šperk je potřeba pečovat,
aby neztratil na lesku a pořád hezky zářil.

5 rad, jak se k prstenu chovat

ŽÁDNÝ ÚKLID, PROSÍM Tedy klidně doma uklízejte... ale ne s prstenem na ruce. Odložte prsten i při práci s chemikáliemi: narušují jeho ochrannou vrstvu. VYHNĚTE SE NÁRAZŮM Držte prsten dále od kovů a skla. Vyhněte se prudkým nárazům o cokoli tvrdého – tyto hlubší vrypy se běžným leštěním neodstraní. MYTÍ NEDOPORUČENO Odkládejte prsten i při mytí rukou a nanášení krému na ruce. Zbytky potu či mýdla zůstávají v okolí kamenů a berou prstenu lesk. PRSTEN NESPORTUJE A taky nerad chodí do sprchy, sauny, bazénu či na koupaliště. Odložte ho také vždy, když jdete pracovat na svou zahrádku. VŠE MÁ SVÉ MÍSTO Pokud potřebujete prsten odložit, tak není lepšího místa než jemná vystýlka ve vaší krabičce BISAKU. Nebo měkké místo ve šperkovnici.

Jak pečovat 
o bílé zlato

Nejoblíbenějším materiálem pro prsteny je bílé zlato. Jeho přirozená barva má jemný nádech do žluta. Aby se docílilo té známé stříbřité barvy, musí se na opracovaný šperk nanést vrstva rhodia. Během nošení prstenu se tato vrstva postupně opotřebovává. A po čase se projeví původní barva bílého zlata – jeho lehký nádech do žluta. Rhodiovou vrstvu vám v rámci servisu můžeme na prsten znovu nanést. Spolu s leštěním tak bude váš prsten z bílého zlata znovu vypadat jako nový.
Další informace o profesionální péči, stejně jako vše důležité ohledně nákupu, záruky, poprodejního servisu atd., najdete zde. Můžete nás také osobně navštívit v našich prodejnách, kde Vám vždy rádi pomůžeme a poradíme.

Chcete prsten vyčistit?

Stavte se k nám. Prsten Vám vyčistíme ultrazvukem, takže bude zářit jako nový.
naše pobočky

Ke každému prstenu máte celoživotní čištění zdarma

V rámci doživotní servisu vám každé dva roky bezplatně vyčistíme prsteny ultrazvukem, kterým odstraníme povrchové nečistoty, vyčistíme usazeniny kolem kamenů a díky tomu se prsteny krásně rozzáří. Rovněž provedeme kontrolu uchycení kamenů.

Když budete prstenům dávat péči, kterou si zaslouží, tak se vám budou na rukou třpytit dlouho bez nutnosti čištění či renovace.

Pokud budete potřebovat, můžete využít i kompletního profesionálního servisu. Tato služba zahrnuje obnovení povrchových úprav (leštění, matování,...), obnovení vrstvy rhodia na prstenech z bílého zlata a také odstranění nečistot z okolí kamenů. Tento servis je již zpoplatněný a nedoporučujeme jej provádět častěji než jednou za pět let, aby se předešlo přílišnému úbytku materiálu.
 

120 společných večeří
265 kilometrů pěšky
10 návštěv kina
1 prsten

A kde začal
ten váš příběh?

Příběh prstenu

120 hodin navrhování
42 hodin výroby
10 hodin broušení
1 prsten
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.