Vyberte pro ni ten pravý zásnubní prsten

Chcete ji požádat o ruku. Chcete jí vyznat své city. Chcete aby řekla ano. K tomu potřebujete dokonalý zásnubní prsten, který řekne vše, na co slova už nestačí.
Vyberte pro ni ten pravý zásnubní prsten
Chcete ji požádat o ruku. Chcete jí vyznat své city. Chcete aby řekla ano. K tomu potřebujete dokonalý zásnubní prsten, který řekne vše, na co slova už nestačí.

Zásnubní prsten: Vyberte pro ni ten pravý


Chcete ji požádat o ruku. Chcete jí vyznat své city. Chcete, aby řekla ano. K tomu potřebujete dokonalý zásnubní prsten, který řekne vše, na co slova už nestačí.   


Během života nenastane tolik okamžiků, které by se svou výjimečností podobaly právě žádosti o ruku. Je to chvilka, kterou si budete pamatovat celý život. Oba dva. Při pohledu na zásnubní prsten musíte cítit něco neobvyklého – ať už při samotné žádosti, nebo v kterýkoliv den během vaší společné cesty. Připomínka nekonečné vášně, zpečetěná dokonalým šperkem. Životního partnera už jste si vybrali, teď přišel čas na výběr toho pravého prstýnku.

Zásnubní prsten s diamantem je nestárnoucí klasikou. Pokud věříte ve věčnou lásku, možná jste našli svého favorita. Pánové se často obávají, aby vůbec výběrem splnili pravidla, jak má vypadat zásnubní prsten. Ale žádné takové předpisy neexistují. Jestliže se budete řídit srdcem, učiníte to nejlepší možné rozhodnutí. I jednoduchý zásnubní prsten totiž udělá velkou parádu a perfektně podtrhne vaše úmysly. Kámen však povznáší šperk na zcela jinou úroveň.

Může to být neobyčejný zásnubní prsten se smaragdem nebo třeba akvamarínem. Prsteny vybroušené do nejjemnějších detailů budou dominantou každé ruky. Pak už si stačí vybrat jen materiál, ze kterého chcete vyrobit samotný zásnubní prsten. Zásnubní prsten z bílého zlata je noblesa sama, se zásnubním prstenem z růžového zlata zase vytvoříte hřejivou láskyplnou atmosféru.

Dechberoucí třpyt zásnubního prstýnku vaši drahou polovičku dozajista oslní. Ale v případě, že jste zastáncem spíše méně okázalých šperků, najdete zde i minimalistické zásnubní prsteny.

Pánové s výběrem zpočátku vyčkávají, zejména kvůli správné velikosti. V BISAKU máte ale první úpravu prstenu vždy zdarma. Tak se nebojte učinit ten zásadní krok. Nová životní etapa čeká. Tak jakou pečeť ji dáte?

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO