Jak by měl vypadat zásnubní prsten?

Je to jedna z nejdůležitějších investic vašeho života. Proto je pochopitelné, že koupi zásnubního prstenu chcete dobře promyslet a hlavně ji neuspěchat. Poradíme vám, jaký zásnubní prsten byste měli držet, až se budete vaší milované ptát na tu magickou otázku.

Inspirujte se zákazníky BISAKU

Mezi ty patří například modelka Monika Leová, influencer Jirka Král, moderátor Patrik Hezucký, zpěvačka Sharlotta nebo moderátorka Lucie Výborná.

Každý má svůj jedinečný styl, od kterého by se měl odrazit i zásnubní prsten. Jak má vypadat? Obléká se vaše budoucí snoubenka elegantně, nejraději nosí černou, bílou a béžovou barvu a extravagance jí není vůbec blízká? Pak by tomu měl zásnubní prsten odpovídat – to ale neznamená žádnou nudu.

Můžete vybrat například prsten zásnubní prsten z bílého, žlutého nebo růžového zlata s větším diamantem uprostřed. Je to nadčasová klasika, se kterou nikdy neuděláte chybu. Alternativou pro diamant je laboratorní diamant nebo moissanit.

Pokud chcete pro vaši snoubenku něco jedinečného, zkuste třeba světle růžový minerál – turmalín vykouzlí z prstene originální šperk, který na prstu nenosí jen tak někdo. Přesto je elegantní a nadčasový.

Pokud víte, že se vaše snoubenka nebojí odvážnějšího stylu, nedržte se zpátky ani u zásnubního prstenu. Není nic romantičtějšího, než když vyberete zásnubní prsten, který odráží osobnost vaší partnerky. Podívejte se například na nádherný zásnubní prsten Portofino se zeleným turmalínem nebo na model Ariana II, jehož růžový morganit zaručeně okouzlí.

V BISAKU máme mnoho modelů, u kterých si můžete vybrat jak základní barvu – růžové, bílé nebo žluté zlato – tak zvolit barvu kamene. Rádi s vámi také navrhneme unikátní tvar a provedení prstenu, u kterého si tak budete jistí, že ho na ruce nosí jen jedna žena na světě. Ta vaše.

Při výběru nedělejte tyto chyby

Na našich pobočkách se často setkáváme s častými chybami při výběru. Jaké to jsou?

Moje přítelkyně sportuje, proto chci hladký prsten, ať jí nepřekáží. Pánové, věřte nám, že žádná žena nechce hladký zásnubní prsten. :) Na sport si ho ráda sundá.

Nevím, jestli má radši stříbrné nebo zlaté šperky. Před výběrem si toto ověřte. Pokud vaše přítelkyně vlastní několik zlatých náramků, řetízků a náušnic, pravděpodobně ocení i zásnubní prsten ze žlutého zlata.

Přijďte se poradit na pobočku BISAKU

Máme mnohaleté zkušenosti a rádi vám s výběrem pomůžeme přímo u nás na pobočce. Kromě vzhledu je totiž důležité řešit i kvalitu prstenu. A ta se nejlépe projeví třeba až za 5 let – po dlouhodobém nošení. S BISAKU prsteny si můžete být jistí, že i za 30 let budou zásnubní i snubní prsteny tou nejkrásnější a nejzářivější ozdobou na ruce vaší ženy. O to se osobně postaréme. :)

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.