6 tipů, jak vybrat nejlepší datum svatby

Zásnubní prstýnek už se dočkal toho pravého momentu. Teď je na řadě vybrat den D pro vaše snubní prsteny. Jak zvolit to nejlepší datum pro svatbu? Poradíme vám.

1. Vysněné místo na prvním místě

Celý život toužíte po svatbě v konkrétní stodole na kraji lesa? Nebo máte zálusk na luxusní hotel v centru dění? V tom případě si nejprve zavolejte o volné termíny. Pokud vám jich ale místo nabídne hned několik, vyberte si to nejlepší datum!

2. Rozkvetlý květen nebo zabarvený říjen?

Anebo milujete teplo a máte jasno v tom, že vaše svatba bude určitě prázdninová? Období jara a léta je rozhodně přívětivější pro venkovní svatby. Na druhou stranu teploty uprostřed léta bývají někdy úmorné, takže myslete na dostatečný stín pro všechny svatebčany. Chladnější podzim můžete obejít například party stany spolu s ohřívači nebo stodolou se zázemím. Svatba v prázdninovém období má zase nevýhodu v podobě dovolených. A tím se dostáváme na další tip.

3. Jéééé, my jedeme na dovolenou

Udělejte si prioritní list lidí, bez kterých se zkrátka vaše svatba neobejde. Těch se zeptejte na časové možnosti a až potom vybírejte datum svatby. U zbylých hostů počítejte s tím, že věta s dovolenou může zaznít. Vy si ale budete jistí, že ti nejbližší váš den prožijí s vámi.

4. Tohle je naše číslo

Existuje nějaké speciální číslo, které váš vztah doprovází od samého začátku? Například datum prvního potkání nebo rande? Můžete ho využít i na datum svatby. Numerologie dává číslům význam. Pro vás význam bude navždycky jasný – svatební výročí a připomínka vaší lásky. Navíc si tato magická čísla nebo cokoliv jiného můžete nechat vygravírovat do snubních prstenů. V BISAKU nemáme žádná omezení, gravírujeme laserem například i krátké básně.

5. Svatba v pondělí?

Vaše svatba přece nemusí být v sobotu. Vaši blízcí si čas najdou a navíc budete mít mnohem širší výběr téměř při čemkoliv. Místa nebudou obsazená, fotograf nebude fotit jinou svatbu, cukrářka nebude péct dort pro jiný pár. Zkrátka samé výhody.

6. Zvládnete vše připravit?

Dejte si nějaký čas na přípravu. Nemusí to být ale zrovna rok. Pokud se s polovičkou zasnoubíte na jaře, koncem léta už můžete být svoji. Jen možná budete muset sáhnout právě po pracovním dnu, kdy bude obsazenost o něco nižší. Věřte ale, že od té doby na tu srpnovou středu nikdy nebudete vzpomínat jako na pracovní. Od teď to bude jen vaše datum.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.