Jsme rodina. Bisaku

Rikard
RikardCEO Hlava, srdce a duše značky. Řemeslo zdědil po tátovi i dědovi. Vybudoval jednu z nejmodernějších zlatnických dílen v Evropě a síť prodejen BISAKU.
Terka
TerezaOperations managerTereza spolu s Rikardem dohlíží na chod celé firmy. Stará se o všechny prodejny a má pod palcem správu objednávek.
Vojta
VojtaVedoucí zlatické dílnyMá na starosti chod naší brněnské zlatnické dílny. Jeho smysl pro detail a dokonale odvedenou práci je nakažlivý. Baví ho nejnovější technologie a různé inovace v oboru.
Ardiana
Ardiana
Finanční manažerkaVe firmě má na starosti finance. Je také autorkou designu našich výloh. Je mladší sestrou Rikarda, našeho šéfa.
Lucie
Lucie
Fotografka & marketingová manažerka Lucie je naší fotografkou a má na starosti marketing a sociální sítě. Je Rikardovou manželkou a mají spolu dvě dcery.
Ema
Ema
Offline MarketingEma se stará o produkci offline marketingu a komunikuje s našimi grafiky. Do týmu se přidala po ukončení kariéry baletky.
Petra
Petra
Order HandlerPetra se stará o hladký chod všech objednávek, aby se co nejdříve dostaly do vašich rukou. 
Diana
Diana
Vedoucí prodejny v BrněDiana pomáhá zákazníkům najít ten pravý šperk pro jejich příležitost. Ráda si zajde na jógu nebo relaxuje u vody.
Katrin
Katrin
Vedoucí prodejny v Praze Katrin vede naši pražskou prodejnu, má na starosti prodej a věnuje se komunikaci se zákazníky.
Andrea
Andrea
Sales assistant Andreu potkáte v naší pražské prodejně, kde má na starosti prodej a komunikaci se zákazníky.
Eva
Eva
Vedoucí prodejny v Ostravě Eva je jádrem naší ostravské prodejny. Její profesionalita příjemné vystupování zpříjemní výběr kteréhokoliv šperku.
Erika
Erika

Vedoucí prodejny v BratislavěErika je srdcem naší bratislavské prodejny. Má na starosti komunikaci s našimi slovenskými zákazníky a chod prodejny. 

Eva
Eva
Vedoucí prodejny ve VídniEva ma na starosti péči o zákazníky a fungování vídeňské prodejny. Se svojí dcerou se obě věnují jízdě na koni.
Bianca
Bianca
Sales Assistant S Biancou se potkáte na vídeňské prodejně. Její vášeň pro šperky je inspirativní a dokáže při výběru skvěle poradit. 
Adéla
Adéla
3D designérkaVěnuje se vývoji nových modelů a návrhům šperků na míru. Má ráda hory a především feratty. 
 
Andrea
Andrea
ZlatniceAndrea má na starosti celou řadu úkonů, mezi které patří proces úprav šperků a jejich renovace.
Gabriela
Gabriela

Zlatnice Ráda se ve své práci stále zdokonaluje a ladí nejmenší detaily k naprosté dokonalosti. Věnuje se zpěvu, básním a malování.

Lukáš
Lukáš
CNC operátor & zlatníkLukáš má v malíčku práci s naší CNC technikou a celý proces vzniku šperků v naší dílně. Je vášnivým bikerem a věnuje se sestavování horských kol. 
 
Jaroslav
Jaroslav
CNC operátorJarda ovládá CNC i laserovou technologii. Je velkým fandou PC her.
Volodymyr
Volodymyr
ZlatníkNáplní jeho práce je především osazování šperků kameny. Ve volném čase se věnuje rodině, četbě a studiu umění.
Věra
Věra
ZlatnicePaní Věra je naší zlatnicí a věnuje se opracování, renovaci špěrků a úpravám velikostí.
„Prsteny dělal už můj dědeček i táta. Asi je to osud, že jsem nejšťastnější v momentech, kdy si žena navlékne náš prsten – který dostala od svého muže z lásky.
Je v tom přece kus bláznovství a romantiky...“
Rikard Bisaku
Zakladatel
5 let záruka Na řemeslnou práci i materiál dáváme u všech snubních prstenů 5 let záruku. Úprava zdarma Když netrefíte u zásnubního prstenu velikost, uděláme vám první úpravu do 90 ti dnů od zakoupení zdarma. Servis zdarma Každé dva roky máte ke všem prstenům BISAKU kompletní vyčištění a obnovu gratis. Výměna do 90 dnů Jakýkoli nenošený zásnubní prsten BISAKU vám vyměníme do čtvrt roku od zakoupení.

Víte o zlatnické dílně přímo v srdci Brna?

Už 31 let možná chodíte kolem: na Jánské ulici
v historickém domě U Tří knížat ze 13. století.

Všechny prsteny a šperky BISAKU vznikají právě zde.

Pod středověkými klenbami zde pracují zkušení zlatníci, designéři a CNC specialisté, aby vytvořili ty nejkvalitnější prsteny na trhu.

V naší dílně se snoubí ruční práce se špičkovými technologiemi a vyrábí se zde šperky, které odrážejí podstatu řemesla. Každý snubní či zásnubní prsten, který zde vznikne je mistrovským dílem, pečlivě zpracovaným k dokonalosti. Odráží se v něm Váš milostný příběh a každý den Vám připomíná Vaši lásku.
Máme nejmodernější dílnu v ČR. Pracujeme s pokročilými technologiemi
A jsme blázni do detailů.
Chceme vám to vše vyšperkovat.

HISTORIE BISAKU


28 let je prostě... 28 let.
Projděte si je na pár kliknutí.
1993
1996
2001
2004
2005
2007
2008
2010
2012
2013
2015
2016
2017
2018
Vyberte si tady na webu jakýkoli prsten – a my vám ho naživo předvedeme se vší parádou.

zvolte pobočku

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.