Cesta k tomu
nejlepšímu je
dlouhá, ale krásná.

Ať už jde o vztah s milovanou osobou, nebo prsten.


Projděte ji s námi od začátku

První setkání

 
Pamatujete si, kde a jak se to stalo? Láska na první pohled, nebo nenápadná jiskra? Vlastně nezáleží, jak to bylo - hlavní je, co následovalo.

Nápad

Stejně jako prvotní inspirace pro váš prsten přijde různě: někdy jako nejasná myšlenka, jindy jako už hotový nápad, který jen čeká na detailní rozkreslení.

Čerstvá láska

Druhé rande, třetí schůzka, nesmělé doteky... Už v těchto chvílích se mezi vámi vykreslovaly základy pevného vztahu, který pak směřuje k manželství.

Skicování

 
Původní nápad se začíná zhmotňovat: zatím jen na papíře. Designér načrtne podobu vašeho prstenu, stejně jako se postupně rodí každý nový vztah.

Další sbližování

Nesmělé i smělé doteky už máte dávno za sebou. 
A začínáte poznávat toho druhého v reálných barvách: v nejrůznějších situacích a ze všech možných stran.

Vizualizace

Teď přichází na scénu 3D vizualizace. Díky ní si můžete svůj prsten do detailů a ze všech stran prohlédnout dřív, než ho zlatník začne skutečně vyrábět.

Obrušování hran

 
Není slunce bez bouře: v každém vztahu to občas zaskřípe. Ale časem se spory obrousí a vztah tím dostane trvalejší kvalitu - kterou už neohrozí každá přeháňka.

Neopracovaný prsten

I my musíme vašemu novému prstenu pořádně obrousit hrany. Aby nakonec dostal svůj správný tvar a vznikl pevný, trvalý výsledek na celý život.

Finále

Hotovému prstenu už chybí jen pár věcí, aby se stal dokonalým šperkem: zlatník do něj vloží vybraný kámen, proběhne poslední leštění i kontrola...
... a je to.

„A... a... ano!“

 
Už je to tady. Ženy o této chvíli sní i mnoho let, muži ji často plánují několik měsíců: žádost o ruku. A pak zazní to nejdůležitější „ano“ ve vašem životě.