Cesta k tomu
nejlepšímu je
dlouhá, ale krásná.

Ať už jde o vztah s milovanou osobou, nebo prsten.


Projděte ji s námi od začátku

První setkání

 
Pamatujete si ještě, když se vaše pohledy poprvé setkaly? Mohla to být láska na první pohled, nebo nenápadná jiskra energie, kterou čas rozdmýchal do velkého žáru. Nezáleží, kde k tomu došlo, hlavní je to, co následovalo.

Prvotní inspirace

Stejně tak inspirace pro naše prsteny přichází v různých situacích a podobách. Někdy jen jako nenápadná myšlenka, která se postupně rozvine do celého šperku, jindy jako hotový nápad, který chce neodbytně spatřit světlo světa.

Poznávali jste se blíž

První schůzky, první nesmělé doteky… Už v tu chvíli se mezi vámi črtaly základy pevného vztahu, který už brzy přeroste do toho nejsilnějšího pouta - manželství.

Skicování a návrhy

 
Idei se začínají zhmotňovat, byť zatím jenom na papíře. Pod rukama designera vznikají první náčrtky nového prstenu, který už brzy nabude obrysů, stejně
jako se postupně rodí nový vztah.

Čerstvá láska

Stejně tak inspirace pro naše prsteny přichází v různých situacích a podobách. Někdy jen jako nenápadná myšlenka, která se postupně rozvine do celého šperku, jindy jako hotový nápad, který chce neodbytně spatřit světlo světa.

Vizualizace

Nejmodernější technologie vám umožní nahlédnout budoucí krásu vašeho šperku. Po fázi návrhu přichází na řadu 3D vizualizace, díky které si můžete svůj prsten do detailů prohlédnout dřív, než skutečně spatří světlo světa.

Obrušování hran

V každém partnerském svazku se střídají lepší chvíle i ty horší, ale všechny spory se časem obrousí, a tak vzniká trvalý a plnohodnotný svazek. Takový, kterémubez obav dáte celé své srdce

Broušení prstenu

I my dáváme našim šperkům celé srdce. Postupně dostávají svůj tvar a konkrétní podobu. Prsteny Bisaku vznikají spojením nejmodernějších technologií a poctivé ruční práce zkušených zlatníků pro ten nejlepší výsledek podle vašich představ.

Splněný sen. Ano

Přichází ten nejkrásnější okamžik. Žádost o ruku. Ženy o téhle chvíli sní někdy i mnoho let, muži ji nezřídka plánují několik měsíců. A pak přichází to nejkrásnější„ano” v životě obou.

Dokončování prstenu

 
Hotovému prstenu už chybí jen pár drobností k tomu, aby se stal dokonalým šperkem. Osazení kamenem, gravírování podle vašeho přání nebo úprava velikosti dovrší dlouhou cestu, kterou prsten prošel.