Jak sladit šperky na svatbu jako nevěsta?

Blíží se váš den D a vy přemýšlíte, jak doladit vysněný svatební outfit? Šaty, účes i make-up jsou zvolené, teď přichází na řadu oslnivý třpyt.

Pokud se chcete celý váš svatební den cítit dokonale a sebejistě, určitě přemýšlíte nad každičkým detailem. Svatební šaty už jste si vybrala, možná už máte za sebou i zkoušku s kadeřnicí a vizážistkou. A pokud ne, nevadí. Není nic špatného na tom si prvně zvolit krásné svatební šperky a podle nich přizpůsobit zbytek. Chcete poradit, jaké šperky na svatbu zvolit?

Svatební šperky pro nevěstu

Pokud hledáte kvalitní šperky pro váš jedinečný den, v Bisaku se tohoto úkolu rádi zhostíme. Můžete si vybrat z kolekce, nebo vám můžeme připravit svatební šperky na míru. Vyrobíme jednotlivé kusy, není problém ani celá jednotná sada šperků na svatbu.

Ty nejkrásnější šperky, které vás budou během svatebního dne zdobit, jsou samozřejmě zásnubní a snubní prsteny. V Bisaku tvoříme prsteny, které nevěstu rozzáří naprosto dostatečně. Pokud k nim ale zvolíte minimalistické doplňky, můžete spolu se svatebními šaty vykouzlit opravdu jedinečný svatební look.

Náhrdelník

Mezi šperky pro nevěsty není náhrdelník příliš oblíbeným kusem. Často totiž svatební šaty nedovolí další zdobení hrudníku. Proto je při výběru náhrdelníku důležitý styl a výstřih šatů. Jemné šaty bez výrazného zdobení dokáže náhrdelník hezky ozdobit. A pokud máte holá záda, můžete zvolit minimalistický náhrdelník, který bude viset právě na zádech.

Náušnice

Náušnice mohou zdůraznit vaše lícní kosti, navíc vypadají dokonale na fotkách. Při výběru náušnic myslete na styl účesu. Výraznější náušnice se budou hodit k hladkému jednoduchému účesu i k méně zdobeným šatům. Pamatujte, méně je někdy více. Proto jemné menší náušnice udělají tu největší službu. Pokud hledáte něco rafinovaného, můžete je barevně sladit například s kyticí.

Náramky

V Bisaku náramky nevěstám spíše nedoporučujeme. Se snubním a zásnubním prstenem se totiž mohou na ruce bít. Nechte raději vyniknout právě jim.

Tip: Náramky můžete zvolit jako krásný dárek pro svědkyni, kamarádku, sestru nebo maminku.

Brož

Brož na svatební šaty nepatří. Jemnou brož ale může vaše kadeřnice zakomponovat do svatebního účesu. V Bisaku vám vyrobíme jakýkoliv šperk včetně brože na míru. Můžete si všechno navrhnout přesně podle vašeho přání.

Šperky do vlasů

Ozdobte svůj účes elegantním šperkem do vlasů, jako je čelenka, spona nebo ozdobný hřeben. Velkou službu ale udělá také závoj. Proto šperk se závojem kombinujte tak, aby váš účes nebyl přezdobený.

V Bisaku vám také poradíme, jak celý set šperků sladit. Není potřeba mít od každého typu šperku jednu variantu. I ve svatební den platí, že méně je někdy více. Pokud si celý život přejete mít na svatbě čelenku, pravděpodobně se k ní už nebudou hodit výrazné náušnice.

Klíčové je nejen najít šperky, které ladí s celým svatebním lookem, ale i s celkovou atmosférou svatby. Pokud máte boho svatbu na pláži, stříbrná čelenka asi nebude nejlepší nápad. :)

Chcete poradit? Kontaktujte nás a my s vámi rádi vaše svatební šperky probereme.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.