Zažijte kouzlo BISAKU naživo a vyberte prsten osobně

Vybíráte ten nejdůležitější šperk vašeho života. Prsten, na který se s vaší polovičkou budete dívat celý život. Tak to nepodceňte a přijďte si vybrat osobně – na jednu z našich poboček BISAKU.

Luxusní a přitom přátelské a intimní prostředí prodejen BISAKU ve vás vyvolá pocit, že jste na správném místě. A je to v pořádku, protože jste. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo hledáte ty pravé snubní prstýnky, rádi vám pomůžeme s výběrem.

Máme zkušenosti, díky kterým můžeme říct, že se zásnubním prstenem BISAKU neuděláte chybu. Na prodejně máme tisíce kusů a ten pravý pro vaši polovičku společně objevíme.

Láska a příběh pokračuje. Na prodejnách BISAKU objevíte ještě více variant snubních prstenů, než kolik jich najdete na našem webu. V ateliéru neustále navrhujeme a ručně tvoříme nové a nové prsteny, které z vitrín zmizí ještě dřív, než je stačíme zviditelnit. Přijďte a vyberte si snubní prsteny na míru vaší lásce. Jsme si jistí, že na vás čekají právě v našich vitrínách.

Proč zvolit BISAKU?

Kromě toho, že prsteny tvoříme z těch nejvytříbenějších materiálů (zirkon ani stříbro u nás nenajdete), prsteny vyrábíme s pečlivostí a láskou. Co to znamená? Pásová výroba nebo předpřipravené šperky jsou nám cizí.

V BISAKU přemýšlíme nad každým detailem prstene ještě předtím, než se začne vyrábět. Návrh je stejně důležitý jako provedení. K práci nám slouží tužky a papír, stejně jako profesionální designové a kreativní programy.

Výběr kovů, minerálů a diamantů je stěžejní. Vše prochází detailním a pečlivým výběrem jak při nákupu, tak před výrobou u nás v ateliéru.

Naši zlatníci pracují na prstenech tak dlouho, dokud nejsou na sto procent přesvědčení, že odvedli tu nejlepší práci. Díky tomu můžeme nabízet pětiletou záruku na všechno, co si v BISAKU pořídíte. Jsme si totiž jistí, že kvalita ani hodnota postupem času neklesá.

Bisaku nejsou jen prsteny

Kromě zásnubních a snubních prstenů v BISAKU pořídíte i další luxusní šperkynáhrdelníky, náušnice, brože, náramky… Cokoliv, co si budete přát. A vyrobíme vám je rádi na míru. Můžete se podílet na návrhu šperků. Pozveme vás do ateliéru a společně navrhneme šperk přímo pro vás nebo vaši blízkou osobu, kterou chcete obdarovat něčím jedinečným.

V BISAKU dbáme na to, abyste od nás odcházeli s tím nejlepším pocitem. Věnovali se mi, pomohli mi vybrat to nejlepší a navíc ta celá zkušenost byla neopakovatelným zážitkem. Na celý život – stejně jako šperky BISAKU.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.