Postup objednání

Po dokončení výběru šperku vyplňte a odešlete objednávkový formulář.

Překontrolujeme vámi zadané údaje v objednávce. Akceptujeme pouze korektně vyplněné objednávky.

Formy platby:

zásnubních prstenů i snubních prstenů lze platbu provést pouze „Platbou předem online převodem“.

„Platba předem online převodem“:

Při volbě této formy platby, lze platební kartou uhradit celkovou částku objednávky. Prvním krokem je zvolení typu platební karty. Následně budete přesměrováni na on-line platební bránu České spořitelny a.s. Následujte jednotlivé kroky až do úspěšného provedení platby. Obratem Vám přijde na uvedený e-mail potvrzení o vložení objednávky do databáze.

Bezpečnost:

Přenos údajů o Vaší platební kartě je zabezpečen šifrovacím protokolem SSL. Pro potvrzení platby musí Váš prohlížeč podporovat Javascript.

Význam polí:

Pro vyvolání nápovědy k daným polím klikněte na otazník u každého pole. Zobrazí se Vám nápověda, jak pole správně vyplnit.

Karta pro platbu:

Brána akceptuje všechny karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Karty Maestro bez CVV/CVC nejsou podporovány. Ujistěte se u své banky, že Vaše karta má aktivovanou možnost nákupu na internetu.

Registrovaná platba:

Pokud vám platební brána nabízí možnost uložení platební karty pro další nákupy, můžete využít službu registrované platby. Ta uloží část vašich karetních údajů pro budoucí nákupy u obchodníka.

3-D Secure:

Pokud je Vaše karta zapojena do programu 3-D Secure, můžete být po kliknutí na tlačítko „Zaplatit“ vyzváni k zadání Vašeho 3-D Secure hesla na stránkách vydavatelské banky.

Při neúspěšně provedené platbě budete o této skutečnosti prostřednictvím platební brány informováni, vraťte se zpět na Vaši objednávku a platbu můžete opakovat. Pokud však prohlížeč vypnete, dojde ke ztrátě dat a objednávku bude nutné vyplnit znovu.

Veškeré formy převzetí a úhrady celkové částky objednávky jsou zcela zdarma (výjimkou je poštovné do států mimo EU).

Ihned po zvolení typu platby a jejím následném uskutečnění v případě „Platby předem online převodem“, obdržíte e-mailem potvrzení o přijetí vaší objednávky.

Od této chvíle započíná výrobní / dodací lhůta objednávky, která je vždy aktuální k datu provedení objednávky. Může se lišit v závislosti na aktuální zatíženosti výroby. Výjimečně může být dodací lhůta prodloužena naší společností o 7 dnů; o delší dobu může být dodací lhůta prodloužena již jen po dohodě s Vámi (např. v období přetížení výroby apod.). O této skutečnosti bude zákazník včas informován. Věřte, že je i v našem zájmu Vám dodat šperk co nejdříve k oboustranné spokojenosti.

Přibližně v polovině výrobního procesu budete informováni formou emailu naším informačním systémem o stavu Vaší objednávky.

O dokončení zakázky jste opět informováni e-mailem a popřípadě i telefonicky. V návaznosti na  preferovaný způsob převzetí objednávky je Vaše zakázka připravena k vyzvednutí na naší prodejně nebo je odeslána jako cenný balík Českou poštou a.s.