Gravírování: Co si můžete nechat vyrýt na prsteny?

V Bisaku ke každému snubnímu prstenu nabízíme gravírování zdarma. Laserová rytina dokáže vytvořit naprosto cokoliv. Přemýšlíte, co si nechat vyrýt na snubní prsten? Ukážeme vám, jaké jsou možnosti a co všechno umíme v Bisaku do prstenu gravírováním vepsat nebo nakreslit.

Od iniciálů po báseň

Nejčastěji si snoubenci nechávají vygravírovat svá jména a datum svatby. Jedná se o ty nejklasičtější rytiny na snubní prsteny. Takové rytiny do prstenů nabízíme zdarma. V Bisaku ke gravírování využíváme nejnovější technologii – laser – která dokáže vyrýt takřka cokoliv. Až budete přemýšlet, co vyrýt na snubní prsten, můžete být díky laseru mnohem kreativnější.

Snubní i zásnubní prsteny tak můžete nechat ozdobit například souřadnicemi seznámení, otisky prstů, osobními vzkazy nebo dokonce básní.

Pokud si vyberete osobní vzkazy, v Bisaku vám umožníme napsat je vlastní rukou. Budete si moct být jistí, že tato rytina na snubní prsten patří jen vám – tedy vaší lásce. „Ručně napsané vzkazy v Bisaku oskenujeme a přeneseme na prsteny pomocí moderní laserové technologie. Pokud bude váš vzkaz delší, nebo si vyberete jako rytinu vaši oblíbenou báseň, bude rytina viditelná lupou,“ popisuje majitel rodinného zlatnictví Rikard Bisaku.

Tip: Zvolenou rytinu si nemusíte navzájem prozrazovat. Moment odhalení si můžete nechat až na svatební den. Tento krásný a dojemný okamžik pak můžete prožít sami, nebo přizvat fotografa, aby vám vytvořil na předávání vzkazů jedinečnou památku.

Rytina na snubní prsten zdarma

Klasické gravírování klientům nabízíme zdarma. Vybrat si můžete z pěti základních druhů fontů (stylů písma). Pokud by si klient přál jiný styl písma, v Bisaku mu jeho přání rádi splníme.

Zároveň můžeme rytinu na snubní prsteny vypálit až po svatbě, pokud budete potřebovat delší čas na rozmyšlenou. Případně není problém cokoliv v budoucnu upravit nebo doplnit.

Tip: I zásnubní prsteny mohou mít ukrytou rytinu s romantickým vzkazem nebo básní.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.