Snubní prsteny / bílé zlato

Snubní prstýnky z bílého zlata budou dokonalou pečetí vaší nové životní etapy. Stanou se elegantním doplňkem zásnubního prstenu a zároveň dokážou skvěle vyniknout. Stejně jako je bílé zlato slitinou zlata a dalších kovů, naše svatební prsteny snoubí luxus a elegance. Čistota tohoto materiálu dodá vašemu speciálnímu okamžiku zcela nový rozměr. Snubní prsteny z bílého zlata s diamantem nebudou nikdy špatným rozhodnutím. 


Lámete si hlavu s výběrem? Nevíte, jestli jsou vašemu srdci bližší snubní prsteny z bílého nebo žlutého zlata? Načerpejte inspiraci z našeho blogu.

Ještě jste si nevybrali ten pravý?


Je to jedna z nejdůležitějších investic vašeho života. Je jasné, že koupi snubních prstenů nechcete uspěchat. Snubní prsteny z bílého zlata pro vás mohou být tou pravou volbou. Řekneme vám důvod.


Snubní prstýnky z bílého zlata nikdy nezestárnou. Barva je nadčasová a oproti stříbru je zlato mnohem odolnější a kvalitnější kov. Pokud tedy nejste fanoušky žlutého nebo růžového zlata, raději volte pro snubní prsteny bílé zlato. Je to totiž šperk, který budete nosit celý život. Tak ať je nádherný a lesklý po celou dobu.

A co dámské a mužské snubní prsteny? Bílé zlato s diamantem pro ženu vypadá naprosto fantasticky. Můžete si vybrat z nejrůznějších barevných variací. Kombinovat můžete i zásnubní a snubní prstýnky, bílé zlato se totiž bude hodit třeba i k zásnubnímu prstenu z růžového zlata.

Na mužské snubní prstýnky bílé zlato bez kamenů také perfektně sedne. Pánové totiž obvykle volí minimalističtější provedení. Jednoduché snubní prsteny z bílého zlata ale vypadají dokonale i na ženě.

Pokud máte s partnerem či partnerou rozdílný vkus a svatební prsteny z bílého zlata se nelíbí oběma, vůbec to nevadí. Skvěle k sobě pasují i prsteny z různých kovů. Kombinovat můžete se snubními prsteny ze žlutého zlata nebo se můžete podívat také na snubní prstýnky z růžového zlata.

A pokud si stále nevíte rady, přijďte na jednu z našich poboček. Rádi vám pomůžeme vybrat ty pravé snubní prsteny.