Snubní prsteny / růžové zlato

Definice lásky na vašem prstu. To jsou snubní prsteny z růžového zlata. Extravagantní, jednoduché, nadčasové i tradičnější snubní prstýnky – na každého čeká jiný. Najděte si ten svůj. Třpyt a něžnost růžového zlata láká pozornost na míle daleko. Kameny vsazené do našich snubních prstenů zas dokonale zdůrazní jeho půvab. Snubní prsten z růžového zlata je originální tak jako vy.

Lámete si hlavu s výběrem? Nevíte, jestli jsou vašemu srdci bližší snubní prsteny z růžového nebo třeba snubní prsteny z bílého zlata? Načerpejte inspiraci z našeho blogu.

Vyznejte si lásku prsteny z růžového zlata

 

Snubní prsten budete společně s vaší láskou nosit navěky. A stejně tak dlouho vám bude každý den připomínat jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života. Chystáte se říct své ANO růžovým zlatem?


Snubní prsteny z růžového zlata jsou vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Na první pohled může růžové zlato působit jako žluté – klasické. Oproti žlutému zlatu jsou ale snubní prstýnky z růžového zlata jemnější. Mají přece jen blíž k barvě pokožky než klasické žluté zlato. Navíc ho můžete denně kombinovat s bílým i žlutým zlatem – nemusíte si vybírat.

V Bisaku přizpůsobíme prsteny podle vašich požadavků. Nevadí, pokud máte s partnerem odlišný názor na vaše budoucí snubní prsteny. Růžové zlato může zdobit ženu, žluté nebo bílé zlato zase muže. Barevnost i typ snubního prstenu by měl vycházet z vaší osobnosti. Budete to totiž vy, kdo s ho bude nosit každičký den.

Proto v Bisaku radíme, že snubní prsteny nemusí být totožné. Mohou ladit třeba kamínkem, gravírováním, nebo je může spojovat jenom vaše společná láska.

Pokud si z nabídky nedokážete vybrat, stavte se na jednu z našich poboček. Věříme, že po nasazení na ruku vaše srdce pozná, jaký je pro vás ten pravý snubní prsten. Růžové zlato, žluté zlato nebo bílé zlato – nezáleží na tom, jakou barvu si nakonec vyberete. Důležité je, že bude z těch nejkvalitnějších materiálů a že se jeho třpyt a lesk nevytratí ani za 20 let.