Snubní prsteny s DIAMANTY

Diamantové snubní prsteny vyrazí dech. Dokonale vsazený kamen s precizním zpracováním bude ozdobou každého dne, nejen toho svatebního. Luxusní snubní prsteny s diamanty se stanou dokonalým milníkem vašeho vztahu. Svou životního volbu už jste učinili, teď přichází další krok. Snubní prsteny s diamantem u nás pořídíte jak v klasickém žlutém zlatě, moderním růžovém zlatě nebo ve zlatě bílém. Vybroušená krása na vašem prstu.


Lámete si hlavu s výběrem snubního prstenu? Načerpejte inspiraci z našeho blogu.

SNUBNÍ PRSTENY S DIAMANTY

 

Pokud jste se rozhodli pro snubní prsteny s diamantem, vybrali jste si tu nejlepší možnou volbu. Jedná se totiž o ten nejvzácnější a nejkvalitnější kámen, který může váš prsten zdobit.


Proč byste si se svou polovičkou měli navzájem vyměnit snubní prsteny s diamanty, až si budete před svými nejbližšími slibovat věčnou lásku? U šperku, který má vydržet celý život, nesmíte jeho kvalitu podcenit. Diamantové snubní prsteny totiž nebudou zářit jen u oltáře, jejich lesk vás bude provázet po celý život.

A nejde jen o zářivý lesk, který vydrží navěky. Možná jste už slyšeli o Mohsově stupnici, která měří tvrdost minerálů. Diamant zaujímá nejvyšší příčku – ze všech možných minerálů má nejvyšší tvrdost. To znamená, že je odolný vůči vnějším zásahům než jiné snubní prsteny s kamínky. Proto se jen tak nepoškrábe nebo neodře.

Pokud chcete ušetřit, vsaďte na diamant z laboratoře.

Je ještě jedna stejně kvalitní alternativa pro snubní prsteny: diamant z laboratoře. S přírodním diamantem má ten laboratorně vytvořený společnou tvrdost, lesk i kvalitu. Stovky let pod zemí u něj ale nahrazuje zásah člověka a moderní technologie. Jeho cena je díky tomu nižší. Se stejným rozpočtem tak můžete sáhnout po větším kameni.