Jak vybrat náušnice pro svoji lásku

Snad každé ženě se rozzáří oči při pohledu na krásný šperk. Právě náušnice patří mezi šperky, kterými můžete snadno udělat svojí partnerce radost. Proč? Protože nemusíte znát např. velikost, jako je tomu u prstenu. Jak ale šperk vybrat tak, aby jí co nejvíce slušel a aby s ním byla spokojená? Máme pro vás pár tipů, které při výběru náušnic pro svou drahou polovičku oceníte.

Musíte svou partnerku alespoň trochu znát

Nejde o počet roků, které máte společně za sebou. Jde o to vědět, že vaše partnerka miluje červenou a nesnáší modrou. Že dává přednost stříbru před zlatem, že je extrovert a je ráda středem pozornosti a nebo je introvert a má ráda svůj klid. Přesně tyto maličkosti formují to, jaká vaše partnerka je a jaký styl se jí bude pravděpodobně líbit. Pokud tyto věci nevíte a nechcete zkazit moment překvapení, zeptejte se jejich kamarádek. 

Tvar obličeje

Náušnice jsou šperkem, který je obličeji nejvíc blízko. Správný výběr náušnic dokáže zalichotit tvaru obličeje a dokáže podtrhnout partnerčinu krásu. Trochu se tedy soustřeďte na to, jaký tvar obličeje vaše milá má a při výběru myslete na tyto jednoduchá pravidla:

  1. Kulatý tvar obličeje

Žena s kulatým obličejem vás okamžitě zaujme plnými tvářemi a širokým nízkým čelem. Takové ženě budou nejvíc slušet dlouhé visací náušnice, které opticky protáhnou a tím i zeštíhlí její obličej. Náušnice ve tvaru peciček jsou také skvělou volbou. Vyvarujte se kruhům v jakékoliv velikosti.

  1. Trojúhelníkový (srdcovitý) tvar obličeje

S trojúhelníkovým tvaru vévodí širší čelo, přes které se postupně tvar obličeje směrem dolů zužuje. Tomutu typu obličeje sluší dlouhé linie - visací dlouhé náušnice, slzičkové a také kaskádové náušnice.

  1. Oválný tvar obličeje

Vysoké lícní kosti a kulaté brada, tyto aspekty vás u oválného obličeje zaujmou vaši pozornost. Vzhledem k symetrii je tento obličej pokládán za ideální. S tímto obličejem máte vyhráno, sedí mu téměř všechny druhy náušnice. Krásu vaší partnerky nejvíce vystihnou slzičkové náušnice.  

  1. Hranatý tvar obličeje

Šířka čela, lícních kostí i brady jsou v jedné linii. Ženy s tímto typem obličeje mají většinou ostřejší rysy, proto se vyvarujte masivním tvarům, které obličej nedokáží zjemnit. Svou práci skvěle odvedou jemné kruhové náušnice a náušnice s oblými tvary. 

Náušnice značka originál

Na prodejnách Bisaku můžete nalézt širokou nabídku párů náušnic, které jsou vyrobeny ze zlata a to v několik barevných provedeních. Najdete zde provedení s diamanty i bez. Doporučujeme se přesvědčit o dokonalosti šperků na vlastní oči. Nespornou výhodou osobní návštěvy je školený personál, který dokáže poradit s výběrem tak, aby náušnice slušely partnerce co nejvíce. Muži se tak nemusí trápit s posuzováním tvaru obličeje sami. Pro ještě větší přehled můžete sledovat instagram a facebook, kde pravidelně přidáváme nejnovější příspěvky ze světa šperků BISAKU.

Chcete-li partnerku překvapit originálními náušnicemi, nebojte se své představy svěřit do rukou odborníků z klenotnictví Bisaku.  K dispozici jsou vám designéři, kteří dokážou navrhnout šperky přesně podle vašeho přání. Výsledkem bude šperk, který je naprostým originálem. 

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.