Diamant z laboratoře? Budoucnost, která je šetrná k přírodě i peněžence

Za chvíli vás to čeká. Před svatebním oltářem a zraky vašich nejmilovanějších si slíbíte lásku na celý život. Zpečetí váš slib diamant z laboratoře?

Při hledání šperků, které váš sňatek zpečetí, jste možná narazili na snubní prsteny s diamantem vytvořeným v laboratoři. V čem se liší od toho klasického? Jde o pravý diamant? Přečtěte si o budoucnosti diamantu, který je šetrný nejen k přírodě, ale i k vaší peněžence.

Laboratoř umí zázraky. A pravé diamanty!

Je to pravý diamant? Tohle je asi první otázka, která vás napadne při zmínce o snubním prstenu s laboratorním diamantem. Rozdíl mezi takzvaným lab. diamantem a přírodním diamantem není z chemického hlediska vůbec žádný. Přírodní diamant je krystalickou formou uhlíku. Je to nejtvrdší nerost, který na naší planetě můžete najít. Laboratorně vytvořený diamant je se svým přírodním bratrem identický jak chemickým složením, tak tvrdostí i ohněm (množstvím světla, které se od diamantu odráží). Ať už si proto vyberete jakýkoliv, vaši ruku bude zdobit stoprocentní diamant.

Oba druhy diamantu vznikají pod velkým tlakem a vysokou teplotou. Ten přírodní zraje pod zemským pláštěm tisíce let, u laboratorního diamantu je tento proces simulovaný a urychlený pod dohledem člověka.

Budoucnost diamantu? Více se myslí na přírodu

Víme to. Šperků není nikdy dost. A i když si se svým partnerem za svůj život pořídíte jen dva diamantové snubní prsteny, šperků můžete mít hned několik. Svatba není jediná krásná příležitost v životě, kterou si každý den můžete připomínat. Narození dítěte, první společné výročí anebo jen jeden nádherný společný večer…

Laboratorní diamanty jsou inovací 21. století, které se navrací k udržitelnosti, ekologické odpovědnosti a šetrnosti k přírodě. Snoubenci teď mají možnosti vybrat si na své snubní prsteny diamant, který bude souznít s jejich životním příběhem. Je na každém, jestli si zvolí sílu a preciznost moderní technologie nebo zůstane věrný snubnímu prstenu s briliantem stvořeným v přírodě.

Ať už si vyberete od BISAKU jakýkoliv druh diamantu, můžete si být jistí jeho vysokou kvalitou, která přečká celý život. Každý diamant pečlivě vybíráme a zasazujeme pouze ty s výborným briliantovým brusem, který odpovídá nejpřísnějším standardům. Ke každému nejen snubnímu prstenu s diamantem obdržíte náš 4C certifikát a u kamenů nad 0,50 ct i mezinárodní certifikát GIA, EGL, HRD nebo IGI.

Tak jaký diamant ozdobí vaši lásku?
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.