Jak probíhá výběr prstenu u nás v BISAKU?

Výběr správného prstenu je stejně důležitý jako seznámení s vaší životní láskou. Víme, že se to někdy může zdát děsivé. Ale až svůj společný osud zpečetíte tím nejzářivějším šperkem, vše bude najednou tak jasné a správné. Abychom vám jedno z těch nejdůležitějších rozhodnutí co nejvíce usnadnili, přinášíme to nejdůležitější pro výběr prstýnku.

Probíhá vám teď hlavou řada nevyřčených otázek? Nežli dostanete odpověď od své partnerky na tu vůbec nejzásadnější, rádi bychom vám ukázali, že výběr prstenu není nic, čeho byste se měli obávat. Ať už se chystáte před svou láskou teprve pokleknout, nebo vám již své „ano“ řekla, rádi pro vás tuto novou životní etapu vyšperkujeme právě my.

Láska na první pohled

Který je ten pravý? Zlatý prsten, prsten s diamantem nebo snad prstýnek z růžového zlata? Všechno to začíná zamilováním – vybírat můžete online mezi prsteny skladem, nebo se zastavte v některém z našich klenotnictví, kde spolu objevíme jedinečný kousek přesně pro vás.

A po jakém materiálu vlastně sáhnout? Zásnubní či snubní prsten z bílého zlata rozehřeje každé srdce. Díky pravidelnému servisu, který u nás máte každé 2 roky zdarma, vás bude na společné cestě životem doprovázet v takřka neměnné podobě. Nekonečná láska si žádá ten nejodolnější šperk! Osobitým kouzlem však oplývají i naše prsteny z růžového a žlutého zlata. Tím nejcennějším (vedle lásky k řemeslu) jsou u nás pak snubní a zásnubní prsteny z platiny.

Vybírejte srdcem, vše ostatní upravíme

Víme, že jste se rozhodli správně. Pokud však pochybujete o správné velikosti prstýnku, zde klidně nějaký ten přešlap učinit můžete. První úpravu prstenu v BISAKU budete mít totiž vždycky zdarma. Plánování toho nejdražšího okamžiku bývá velmi emotivní, při výběru prstenu ale můžete zachovat chladnou hlavu – nenošený zásnubní prsten vyměníme až do čtvrt roku od vašeho nákupu.

Na našich prodejnách můžete využít speciální zkušební kroužky. Při objednávce po internetu pak můžete vybírat zejména mezi velikostmi 50, 52 a 54 – ty bývají zpravidla nejčastější.

A pokud byste náhodou neslyšeli takovou odpověď, jakou si představujete, zásnubní prstýnek můžete dokonce vrátit. Mít obavy je lidské, naslouchejte svému srdci a nepochybně se u nás zastavíte i pro snubní prsteny. Tentokrát se svou drahou polovičkou.

Opravdu na celý život?

Dokud vás smrt nerozdělí. To platí jak pro manželství, tak záruku na prsteny BISAKU. Náš šperk bude přítomen u každého důležitého okamžiku ve vašich životech. I proto cítíme hluboký závazek ve vytříbenosti materiálů a jejich zpracování. Doživotní záruka na veškeré prsteny a šperky je tedy samozřejmostí.

A i když naše precizní řemeslná práce vyžaduje čas, snubní prsteny pro vás na zakázku zhotovíme již v rozmezí 3 až 4 týdnů.

Naskladněné prsteny však můžete mít doma již do 2 dnů od objednání.

Každodenní připomínka lásky

Pakliže máte vybraný design, materiál i velikost prstenu, už zbývá jen jediné – rytina. Při pohledu na svůj prsteníček pocítíte vždy něco výjimečného. Tenhle okamžik však můžete umocnit speciálním gravírováním, které u snubních prstenů provádíme zcela zdarma. Zvěčnění lásky přímo na vaší ruce.

Zásnuby i samotná svatba představují začátek něčeho nového, neobyčejného. I přesto, že to mezi vámi bude někdy skřípat, to kouzlo nikdy nevyprchá. Nechť vám to připomínají ty nejdokonalejší šperky z ateliéru BISAKU.

Výběr prstenu není žádná věda, co říkáte? Po otevření té nádherné krabičky, která v sobě skrývá víc než jen cenný šperk, začíná něco dosud nepředstavitelně krásného. Objevte to spolu s námi.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.