Nejčastější dotazy

Určitě máte k výběru prstenu otázky.
Toto jsou nejčastější dotazy - přečtěte si odpovědi.

Jaký materiál zvolit u snubních prstenů?

Na výběru se snoubenci mohou i nemusí úplně shodnout. Každý z páru si u nás může zvolit nejen svůj model prstenu, ale i druh materiálu nebo stejný pár snubních prstenů v jiné barvě zlata.

Nejčastější volbou je 14karátové bílé zlato. Moderní klasika, která sluší všem. Bílé zlato v průběhu času sice získá vlivem patiny lehký nádech do žluta, ale v rámci renovace vrátíme zdarma vašemu prstenu původní lesk. Bílé zlato si snoubenci velmi často volí i v kombinaci s růžovým nebo žlutým zlatem.

Neutrální teplá barva 14karátového růžového zlata dobře zvýrazňuje vsazené kameny. Popularita růžového zlata za posledních několik let prudce stoupla a je velmi častou volbou snoubenců. Růžové zlato velmi sluší i mužům převážně ve variantě vysokého lesku.

Žluté zlato je tradičním materiálem pro snubní prsteny. Pokud nosíte doplňky či šperky v této barvě, tak vám budou skvěle ladit i snubní prsteny ve žlutém zlatě či v kombinaci s bílým zlatem.

Nejušlechtilejším kovem na světě, ze kterého prsteny a šperky vyrábíme, je platina. Má vysokou ryzost, stálou barvu, je těžší než zlato a také dražší. Platinový prsten poznáte podle charakteristické kovově šedé barvy.
 
Váháte nad tím, jaký typ kamenu vybrat, zda brilianty, nebo zirkony? Poradíme vám.
 
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.