Zimní svatba má své kouzlo

Počasí venku už začíná být chladnější, podzim se hlásí a za chvíli tu máme zimu. Pro zamilované je roční období ale většinou nepodstatné, a proto si své ANO nebojí říct i v zimě. Zimní zasněžená krajina, padající vločky, čistá bílá všude kam se podíváš a příjemný pocit tepla při krbu nebo teplém čaji mají rozhodně svoje kouzlo. Jestli i tak pořád váháte, zda se do zimní svatby pustit, máme pro vás pár důvodů, které vám při rozhodování mohou pomoci.

Místo jako z pohádky

Ačkoliv zimy už nejsou to, co kdysi bývaly, pořád se u nás najdou místa, která jsou nádherně zasněžená i v zimě. Mezi taková patří především horské oblasti, kde se sněhu pořád ještě daří držet i delší dobu. Kromě sněhu se na horách daří i slunci, které je zde silnější, a proto vám ani pocitově není tak chladno. Sníh, sluníčko, lesní krajina a čerstvý vzduch, sečteno podtrženo – pohádkové místo je na světě.
 

Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané, ale princezna to není

Kdo by neznal klasickou českou pohádku Tři oříšky pro Popelku? Celá pohádka se odehrávala v zimním prostředí. Pamatujete si, jak moc to Libuši Šafránkové slušelo v bílých svatebních šatech? Musíte uznat, že svatební šaty v zimním období dostávají úplně jiný rozměr a kouzlo. Navíc zde můžete využít i netradičních svatebních doplňků, jako je například kožíšek. 

Dokonalé snubní prsteny

Jestliže se rozhodnete pro pohádkovou zimní svatbu, určitě je potřeba vybrat snubní prsteny vhodné pro takový styl svatby. Pokud jste vždy toužili po špercích jako z pohádky, plné třpytivých kamínků a lesku, máme pro vás v BISAKU pár kousků, které jsou pro takovou příležitost jako stvořené. 

 

Nemusíte bojovat s termíny

Většina párů touží po svatbě v teplém letním období, tudíž boj o termíny je opravdu velký. O svatbu v zimě tolik lidí zájem nemá, tudíž máte mnohem lepší výběr a šanci vybrat si ideální termín vašeho dne D. Boj s časem nehrajete jenom při výběru datumu svatby, ale i při rezervování fotografa. V zimě tak máte větší šanci, že “ulovíte” přesně toho, který se vám nejvíc zamlouvá.
 

Dekorace a menu ve znamení tradic

Zimní období přímo nabízí zakomponovat do svatby tradice, které se zimou spojujeme. Co takhle do svatebního menu zařadit teplý svařák nebo punč? Skořici nemusíte využít pouze v pokrmech, ale v kombinaci s jehličím a jeřabinami se hodí perfektně i jako dekorace na stoly. Jmenovky na stoly vyrobené z perníčků jistě každého svatebčana mile potěší.
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.