Proplujte záplavou recenzí zásnubních a snubních prstenů

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě a neodmyslitelně k ní patří výběr prstýnků. A protože bude prsten zdobit vaši ruku napořád, není radno výběr podcenit. I proto mnoho budoucích nevěst a ženichů dá na názory v nejrůznějších recenzích. Na co se opravdu stojí za to zaměřit?

Přístup k zákazníkovi

Výběr prstýnků by měl být zážitek. V Bisaku je pro nás zákazník na prvním místě a snažíme se mu věnovat, jak nejlépe umíme. Ctíme vaše názory a rozhodnutí a zároveň jsme k dispozici, pokud si nejste jistí. Čtete-li recenze, zaměřte se v nich na hodnocení přístupu personálu jednotlivých klenotnictví. Nic totiž nemůže zkazit den víc než zklamání z neprofesionálního chování klenotníků. Pro hladký průběh zkuste před návštěvou do klenotnictví zavolat a domluvit si schůzku.

Vzhled

Na webových stránkách najdete detailní fotografie jednotlivých modelů, do kterých se třeba na první pohled zamilujete. Při zkoušce v klenotnictví se vám na ruce ale už tolik líbit nemusí. Každý z nás je jiný, někomu sluší drobné minimalistické šperky a někdo potřebuje výrazný kousek. Pokud si nejste jistí, že vybere podle obrázku správně, navštivte klenotnictví osobně a zkoušejte. A protože víme, že je občas těžké představit si jednotlivé modely ve skutečnosti, fotíme je pro vás často i na ruce.

Řešení problémů

Výroba šperků je práce závisející na zručnosti klenotníků. A protože šperky vyrábějí lidé, je každý kousek originál. Lidská ruka udělá ale občas chybu. Důležité je si ji přiznat a udělat vše proto, aby byl zákazník spokojený. Vyberte si proto takové klenotnictví, které dokáže chybu napravit. V případě, že nebudete v Bisaku s něčím spokojení, jsme připraveni situaci řešit a v případě pochybení se postaráme o nápravu.

Servis

Často v recenzích narazíte na stížnosti týkající se ztráty lesku šperku nebo opotřebení. Jedná se o přirozený vývoj způsobený každodenním nošením prstenů. Na každém šperku se podepíše zub času a objeví se důsledky používání. U nás máte ale celoživotní servis zdarma. Každé 2 roky si můžete prsteny vyčistit a vyleštit. Dokážeme dokonce i částečně obnovit povrchovou úpravu.

Jsme tu pro vás

Pokud si nejste při výběru prstenu čímkoli jistí, raději než na recenze se obracejte na odborníky. V Bisaku se výrobě šperků věnujeme přes 25 let. Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy a pomůžeme s výběrem. Na ničem nám totiž nezáleží víc, než aby prsten z lásky splnil všechna vaše očekávání.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.