BISAKU šíří lásku i ve Vídni

Máme novou pobočku. Naše produkty vyrobené s láskou v brněnském ateliéru najdete od listopadu i u našich rakouských sousedů ve Vídni.

Nová pobočka BISAKU se nachází v samém srdci Vídně na adrese Strauchgasse 2. Sousedí s proslulou kavárnou Café Central, za rohem najdete luxusní butiky jako Prada nebo Balenciaga.

Po Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě se Vídeň stala pátým místem, kde chceme šířit vizi BISAKU a nabízet ty nejkvalitnější ručně vyráběné šperky. I na pobočce v hlavním městě Rakouska je pro nás prioritní řemeslná a poctivá výroba prstenůsnubních a zásnubních.

Kvalitní ruční práce našich skvělých zlatníků doplněná o nejmodernější světové technologie je filozofie, kterou chceme šířit napříč hranicemi.

Kromě snubních a zásnubních prstenů s diamanty nabízí vídeňská pobočka také nejrůznější šperky – na míru vyrobené nebo připravené na okamžitý prodej.

Zároveň zůstává možnost vybrat si prsteny na míru. Připravíme je stejně jako všechny ostatní v ateliéru na Jánské ulici v Brně, kde probíhá veškerá výroba šperků. Na zakázku naši zlatníci dokáží přetvořit jakékoliv přání v realitu.

Ve vídeňské BISAKU pobočce máme stovky šperků včetně zásnubních prstenů připravené na okamžitý prodej. Stačí přijít, vybrat a… Romantická a historická Vídeň by byla krásné místo na žádost o ruku, co říkáte? :)

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.