Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí snubních prstenů i zásnubních prstenů.

Dozvědět se více informací...

Svatební veletrhy 2017/2018

Začátkem ledna nového roku začne očekávané období svatebních veletrhů, na kterých se s vámi opět s velkou radostí potkáme. Těšíme se, až vám budeme moci představit naše zbrusu nové kolekce snubních prstenů. Snubní prsteny BISAKU budete moci vyzkoušet a objednat na těchto veletrzích se speciální veletržní slevou.
 

24. - 25. 11. 2017 Svatební Expo Hotel International Prague

Svatební Expo je největší podzimní svatební veletrh v republice se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR. Důraz se klade na svatební místa, svatební šaty, květiny, ochutnávku vína a mnoho dalšího. Přijďte se přesvědčit na první svatební veletrh tohoto roku!

http://www.svatebniexpo.cz/

12. - 13. 1. 2018 Svatební dny v hotelu Clarion Praha

Stejně jako dalších pět tisíc návštěvníků chystající se udělat životní krok, tak ani Vy si nenechte ujít příležitost zavítat do Clarion Congress Hotel Prague, do světa svatebních příprav, na veletrh SVATEBNÍ DNY. Na ploše přes 3000m2 se představí více než 100 vystavovatelů.

http://www.svatebnidny.cz/

26. - 27. 1. 2018 Svatební veletrh v Diplomat Hotelu Prague

Svatební veletrh v  hotelu Diplomat je srdcovou záležitostí s  nejdelší historií. Letošní sezónu je pořádán 17. ročník a jsme přesvědčeni, že ani tentokrát vás nezklame. Na veletrh se sjíždí snoubenci z celého území Čech, aby naplánovali svatbu dle jejich snů. BISAKU je každoroční účastník tohoto velkolepého veletrhu a i tuto sezónu bude naším potěšením, prezentovat vám naše kolekce snubních prstenů.

http://www.diplomathotel.cz/

2. - 3. 2. 2018 Svatební show v Fait Gallery Brno

Svatební SHOW je veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá svatební agentura Naive s.r.o. Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.  Veletrh je nejenom výstavní ale i prodejní. Jako jediný svatební veletrh vám nabízíme soutěž o svatbu zdarma nebo luxusní svatební šaty.

http://www.svatebnishow.cz/

9. - 10. 2. 2018 Svadobný veľtrh v Incheba Expo Bratislava

Veletrh, který je vždy provázen nespočtem slovenských umělců a známých osobností. Těšit se můžete na hudební a taneční vystoupení, módní přehlídky, či mnoho soutěží pro snoubence. Na tomto veletrhu se rozhodně nudit nebudete. Doufáme, že se na této show potkáme s  mnoha nadšenými a zamilovanými páry.

http://www.svadobnyveltrh.sk/