Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí snubních prstenů i zásnubních prstenů.

Dozvědět se více informací...

Svatební veletrhy 2015/2016

Začátkem ledna nového roku začne očekávané období svatebních veletrhů, na kterých se s vámi opět s velkou radostí potkáme. Těšíme se, až vám budeme moci představit naše zbrusu nové kolekce snubních prstenů. Snubní prsteny BISAKU budete moci vyzkoušet a objednat na těchto veletrzích se speciální veletržní slevou.
 

20-21.11. 2015 Svatební Expo Hotel International Prague

Svatební Expo je největší podzimní svatební veletrh v republice se zaměřením nejen na snoubence z Prahy a okolí, ale z celé ČR. Důraz se klade na svatební místa, svatební šaty, květiny, ochutnávku vína a mnoho dalšího. Přijďte se přesvědčit na první svatební veletrh tohoto roku!

http://www.svatebniexpo.cz/

15-16.1. 2016 Svatební dny v hotelu Clarion Praha

Stejně jako dalších pět tisíc návštěvníků chystající se udělat životní krok, tak ani Vy si nenechte ujít příležitost zavítat do Clarion Congress Hotel Prague, do světa svatebních příprav, na veletrh SVATEBNÍ DNY. Na ploše přes 3000m2 se představí více než 100 vystavovatelů.

http://www.svatebnidny.cz/

23-24.1. 2016 Svatební show v Adam Gallery Brno

Svatební SHOW je veletrh nové kategorie, který pro Vás pořádá svatební agentura Naïve s.r.o. Je určen všem zamilovaným a naším cílem je představit něco nového, ale přitom tradičně doplněného o ucelenou nabídku produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.  Veletrh je nejenom výstavní ale i prodejní. Jako jediný svatební veletrh vám nabízíme soutěž o svatbu zdarma nebo luxusní svatební šaty.

http://www.svatebnishow.cz/

30-31.1.2016 Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel Ostrava

Jedenáctý ročník Svatebního veletrhu se opět vrací do nově zrekonstruovaného čtyřhvězdičkového CLARION CONGRESS hotelu, který je rozšířen o největší kongresové centrum v Ostravě. V doprovodném programu svatebního veletrhu, budeme každou hodinu losovat o zajímavé ceny našich partnerů a vystavovatelů. Za oba dny konání veletrhu rozdáme ceny v celkové hodnotě 50.000 Kč.

http://www.svatebni-akce.cz/

5-6.2. 2016 Svatební veletrh v Diplomat Hotelu Prague

Svatební veletrh v  hotelu Diplomat je srdcovou záležitostí s  nejdelší historií. Letošní sezónu je pořádán 16. ročník a jsme přesvědčeni, že ani tentokrát vás nezklame. Na veletrh se sjíždí snoubenci z celého území Čech, aby naplánovali svatbu dle jejich snů. BISAKU je každoroční účastník tohoto velkolepého veletrhu a i tuto sezónu bude naším potěšením, prezentovat vám naše kolekce snubních prstenů.

http://www.diplomathotel.cz/

12-13.2. 2016 Svadobný veľtrh v Incheba Expo Bratislava

Veletrh, který je vždy provázen nespočtem slovenských umělců a známých osobností. Těšit se můžete na hudební a taneční vystoupení, módní přehlídky, či mnoho soutěží pro snoubence. Na tomto veletrhu se rozhodně nudit nebudete. Doufáme, že se na této show potkáme s  mnoha nadšenými a zamilovanými páry.

http://www.svadobnyveltrh.sk/

20-21.2. 2016 Svatební veletrh v OC Futurum Brno

Jedenáctý ročník svatebního veletrhu Futurum Brno opět nabídne a představí jako každý rok snoubencům to nejlepší ze svatebních služeb. Přijďte se inspirovat na jedinečný svatební veletrh a zařiďte si Vaši vysněnou svatbu na jednom místě.

http://www.svatebnifuturum.cz/

27.-28.2 2016 Svatební veletrh Nevěsta v aule Gong Ostrava

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě prodejně-propagačního svatebního veletrhu Nevěsta 2016. Opět Vás přivítáme v nových prostorách Multifunkční auly Gong v Dolní oblasti Vítkovice, která zcela splňuje představy o moderním a prestižním místě pro konání svatebního veletrhu.

http://www.svatebni-veletrh-ostrava.cz