Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí snubních prstenů i zásnubních prstenů.

Dozvědět se více informací...

Servis šperků

PRSTENY V MĚŘÍTKU KAŽDODENNÍHO NOŠENÍ

Jedinečné prsteny BISAKU jsou vyrobené tak, aby přetrvaly navěky. A pokud budete v jejich péči dodržovat několik jednoduchých pokynů, budou Vaše nádherné prsteny symbolizující nezapomenutelné okamžiky Vašeho života vypadat stále krásně.

Zlato, ze kterého naše šperky převážně vyrábíme, je měkký kov podléhající opotřebení. Ať už budete vaše prsteny nosit každý den nebo pouze příležitostně, mějte na paměti, že se jedná o drahé šperky, které vyžadují péči a pozornost.

Níže uvedená doporučení vám pomohou předcházet nežádoucím poškozením a udržet vaše prsteny krásné co možná nejdelší dobu.

  • Není vhodné, aby prsteny přicházely do styku s čisticími a jinými chemickými přípravky.
  • Doporučujeme prsteny odkládat při umývání rukou či nanášení krému na ruce.
  • Vyhněte se kontaktu s make-upem, krémy a parfémy a zabraňte styku s chlórem.
    Prsten nenoste do sprchy, bazénů ani při uklízení.
  • Vyhněte se kontaktu s tvrdými materiály a povrchy (klíče, sklo, kliky od dveří apod.).
    Minimalizujete tak stopy poškrábání a opotřebení.

 

CELOŽIVOTNÍ SERVIS BISAKU

I přes to, že jsou všechny prsteny BISAKU v souladu s těmi nejvyššími standardy kvality, jsme si vědomi, že zcela zabránit přirozenému opotřebení prstenů nelze. Připravili jsme pro Vás tedy speciální poprodejní servis, se kterým budou vaše svatební šperky doživotně krásné. Program spočívá v možnosti pravidelného čištění, leštění i obnově povrchové úpravy prstenů, a to každé 2 roky od uskutečněného nákupu zcela zdarma.