Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí snubních prstenů i zásnubních prstenů.

Dozvědět se více informací...

Materiály a kameny

V naší výrobě snubních a zásnubních prstenů převažuje 14-ti karátové zlato, na přání vám
však prstýnky vyrobíme i z 18-ti karátového zlata, platiny Pt/950 či palladia Pd/585.
Veškeré naše prsteny vyrábíme na zakázku a jednotlivé modely lze upravit podle vašeho přání.
Lze volit mezi bílým, žlutým či růžovým zlatem a jejich vzájemnými kombinacemi.
Při výrobě používáme jednotlivé části bílého, žlutého nebo růžového zlata, které se dle
potřeby skládají a lisují pod vysokým tlakem k sobě.
Nikdy nepoužíváme povrchově barvené zlato.

MATERIÁLY PRO
VÝROBU SNUBNÍCH
A ZÁSNUBNÍCH
PRSTENŮ

U bílého 14-ti karátového zlata používáme velmi tvrdou a zároveň nejbělejší dostupnou slitinu na trhu, kterou považujeme díky těmto vlastnostem za nejvhodnější k výrobě snubních prstenů.

Máte-li zájem o prstýnky z jiného drahého kovu než ze zlata, vybrat si můžete ze specifických kolekcí snubních prstenů, které pro vás vyrábíme například z ušlechtilé platiny a také ze slitiny drahého kovu palladia.

Platina patří mezi nejušlechtilejší z drahých kovů. Je přirozeně hypoalergenní a vyniká svojí tvrdostí a barevnou stálostí, a proto je tento materiál velmi účelný pro výrobu snubních prstenů. U prstenů z palladia se snoubí výborné kvality tohoto drahého kovu s dostupnější cenou v porovnání se zlatými snubními prsteny.

 

Excelentní brus diamantu, který vyniká optickou symetrií, leskem a vzorem fasety. Při spojení těchto dokonalých parametrů jsou pod zvětšením viditelné tzv. Srdce a Šípy (Hearts and Arrows).

Ukázka našeho výběru ideálního brusu diamantů:

DIAMANTY
ZASAZENÉ DO
NAŠICH ŠPERKŮ
KAMENY
VE SVATEBNÍCH
PRSTENECH

Do našich šperků, snubních a zásnubních prstenů vsazujeme přírodní i synteticky vyrobené kameny. Nejčastější volbou kamenů jsou diamanty s briliantovým brusem. Jednotlivé brilianty pečlivě vybíráme a zasazujeme pouze ty, které vynikají vysokou kvalitou a výborným briliantovým brusem. Na první pohled stejně krásně vypadající jsou poté zirkony.  V naší výrobě používáme pouze speciálně kalibrované zirkony tak, aby jejich třpyt vydržel co možná nejdéle.