Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí snubních prstenů i zásnubních prstenů.

Dozvědět se více informací...

O společnosti

V Bisaku jsme přesvědčeni, že láska je jediná síla přicházející ke každému z nás neznámo odkud jako magické neviditelné pohlazení. Lásku považujeme za primární a zároveň nejmocnější lidskou potřebu. Vždy jsme byli fascinováni její sílou, kterou shledáváme především v její schopnosti překonávat vzdálenosti a čas. Láska je vzrušující, přináší nekonečné množství emocí a vzpomínek.

 

Věříme, že zásnubní a snubní prsteny neslouží pouze jako podklad k uzavření manželství, jejich symbolika je pro nás ukotvena mnohem hlouběji. Každý prsten, který vyrobíme, se stane pomyslným uchovatelem těchto vzpomínek. Vnímání lásky, představy o ní a o štěstí má každý z nás jiné, zůstává však víra v přetrvání tohoto nádherného citu.

 

Těmito myšlenkami jsou inspirovány prsteny BISAKU, které jsou charakterizovány svěžím moderním designem, čistými liniemi a smyslem pro detail.

Jedinečnost lásky je dána jedinečností každého páru, který ji sdílí, a my jsme si vědomi, že pouze velmi osobním přístupem můžeme porozumět přáním snoubenců. Naplňuje nás myšlenka, že Vás prstýnky BISAKU budou provázet každým dnem Vaší společné životní cesty.

 

Navštivte naše prodejny se zásnubními a snubními prsteny v Praze, v Brně a v Ostravě

Přijďte načerpat neopakovatelnou atmosféru našich originálních prodejen a užijte si tento speciální okamžik. Přesvědčte se, že láska je v BISAKU esenciální a všudypřítomná.