Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí snubních prstenů i zásnubních prstenů.

Dozvědět se více informací...

Zásnubní prsteny pro sportovce

I sportovci po nějaké době zatouží po oddychu od jejich vášně, sportu. A tak se rozhodnou, že by rádi měli ve svém životě někoho, s kým mohou sdílet štěstí a radost z úspěchů i smutek a zklamání z neúspěchů. Jaký zásnubní prsteny se pro sportovce ale hodí a kterým při výběru dát přednost?

Skromnost stranou

Jak se říká - 100 lidí, 100 chutí. Sportovci, především ti úspěšní, mají v povaze vydat ze sebe to nejlepší, a to se týká jak sportovního, tak i osobního života. Proto se nebojí do zásnubního prstenu zainvestovat a chtějí, aby byl prsten perfektní, stejně jako jejich výkon. Ideální volbou je výrazný a především originální prsten z bílého zlata nebo z platiny s drahým kamenem, tedy s briliantem

Na běžné denní nošení i sportování

Někteří mají to štěstí, že k sobě najdou polovičku, která má stejné záliby, jako on. Jestliže si sportovce najde sportovkyni, rozhodně je dobré vybrat takový zásnubní prsten, který je vhodný pro běžné denní nošení, nejlépe tak, aby ho partnerka mohla nosit i během sportování. Takový prsten by měl mít jemné oblé tvary a nízkou nebo zapuštěnou korunku, vyrobený by mohl být například z platiny (Je lepší platina nebo zlato?), která je velmi tvrdá, tudíž i velmi odolná a také přirozeně hypoalergenní, doplněný o jemný briliant, který je oproti zirkonu také tvrdší a je zde menší pravděpodobnost, že si partnerka prstýnek zničí.

Chci originální zásnubní prsten 

Chcete, aby byl zásnubní prsten naprosto originální a unikátní? V BISAKU máme k dispozici designéry, kteří navrhnou prsten přesně podle vašich představ a přání. Díky unikátnímu 3D programu prsten přesně vymodelují a výsledný šperk je poté vyroben za použití nejnovější technologie. Díky tomu můžete darovat prsten přesně podle vašich představ.