Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí snubních prstenů i zásnubních prstenů.

Dozvědět se více informací...

Jak poznat opravdu kvalitní snubní nebo zásnubní prsten?

Květiny uvadnou, na slova zapomenete, ale prsten vám bude připomínat lásku napořád. Nepodceňte proto výběr a myslete nejen na vzhled, ale i na kvalitu. Poradíme, na co se zaměřit.

 

https://lh3.googleusercontent.com/Dr5Q1q4dkBv7b83X_4RSZNlXR-aX9cX9ZYD3AAARgTHrSxlPxoLaSGgTAQ8OGsTBNJGfr8hK8Ig9cFZ9Iu2Yvzh0MxKfWw4Xx2lqTnxQ2fymJFafsDzis9FFiSqUqFOrgyffAky7

Na materiálu nešetřete

Zlato, stříbro, platina nebo snad palladium? Každý kov má své specifické vlastnosti. Stříbro je cenově nejdostupnější, ale je velmi měkké a má tendenci oxidovat, a proto se nehodí na každodenní nošení. To může znamenat, že vám časem zčerná a ošoupe se. Chirurgická ocel je pevnější materiál. Vzhledem k tvrdosti je ocel také náročnější na zpracování a nenabízí tolik variant. Vzhledově nepůsobí atraktivně kvůli své téměř šedé barvě, a navíc už nikdy dodatečně nelze upravit velikost prstenu.

Zlato nad zlato

Naše prsteny vyrábíme výhradně ze zlata a platiny, protože se jedná o nejvhodnější materiály na výrobu snubních prstenů. Nejoblíbenější volbou jsou zlaté snubní prsteny nejen z klasického žlutého zlata, ale především z bílého a růžového, které je v posledních letech velmi populární. Velké oblíbenosti se těší i prsteny z barevně kombinovaných druhů zlata. Na prvním místě je však kvalita, proto používáme vysoce kvalitní slitiny 14ti a 18ti karátového zlata a platinu v nejvyšší ryzosti pt/950. Pokud naši zákazníci chtějí sáhnout po tom nejlepším, volí platinu. Platina je nejušlechtilejší kov na světě, který je velmi tvrdý, těžký a oproti bílému zlatu je především stálobarevný - prsteny z platiny nejsou upraveny rhodiem. Byly doby, kdy byly prsteny z platiny až třikrát dražší než zlaté, ale nyní jsou mnohem dostupnější. Do kvality snubních prstenů se určitě vyplatí investovat, protože je budete nosit každý den.

 

https://lh5.googleusercontent.com/i-Fo7mu06RvHhiqNV6x_R2GNhdPy5aGOLm_JjYSxRVG1HiYz0M3ixcGDHF6seedtGQa98Mfuj9-_SB6gCMbP3aSYPy9cOGCCqUDQ1I-0lW68qG2t4RSqkksv7m1Z2pxs5FUWwgaz

(Šach) lesk mat?

Lesklé povrchy zůstávají stále oblíbenější variantou. Na méně kvalitnějších materiálech ale mohou po čase nošení vzniknout oděrky. Do povědomí se čím dál více dostávají i broušené nebo pískované povrchy. Ty jsou na první pohled matné. Pokud zvolíte kvalitní materiál, na povrchové úpravě tolik nezáleží. Klidně buďte nerozhodní a kombinujte jak barevně, tak povrchovou úpravou. Výsledky jsou jedinečné.

 

 

https://lh4.googleusercontent.com/b4I1bjFI_D880LZNe1eSZCbtY1oIdf1lgA7JU3cY6wmkwfQ6zRVliAGTdSYbmLyTK3TOfphtKnKOvELf5KeNeKL_xi5RDD7Q7gx6PojAUYoMXktY8PRFNKdT10MJnDL1DOwpZ2js

Briliantu se nic nevyrovná

Diamant vybroušený k dokonalosti je nenahraditelný. Oproti zirkonu vydrží nádherně lesklý napořád a je investicí, která se rozhodně vyplatí. Ke snubnímu nebo zásnubnímu prstýnku s briliantem od nás dostanete certifikát o pravosti. Každý kámen má své unikátní číslo. To vám zaručí, že na ruce nosíte nenahraditelný skvost.

 

https://lh3.googleusercontent.com/ylrXIjJlX37yH7ebwUS5iSjV883bABbstfr6zYhmV7XjgE1je7Dd43GO6AaoIxqIMtHTFo_ZHxNGS3e7PkTOoJYXi8SDTcHBMZEzHj5iR3FbGqxcv5RqG43GAJwaiBKhVAmYtZPO

 

Prsten z lásky vyrobený s láskou

Prsten musí být jedinečný stejně jako vaše láska. Proto kombinujeme ruční práci s moderní technologií. Díky vyspělým technologiím můžeme kontrolovat naprosto přesný tvar, velikost a tloušťku prstenu. Poté do něj ručně vsadíme kámen, aby bylo jeho upevnění naprosto precizní. Materiál i kámen jsou jasnými ukazateli kvality, rozhodující slovo má ale vždy práce zlatníka. A my jí věnujeme veškerou píli a úctu. Víme totiž, že svatba je jedním z nejdůležitějších momentů v životě.