Trendy v plánování a organizaci svatby pro rok 2020

Nadešel pro vás ten čas, kdy chcete vyměnit zásnubní prstýnek za ten snubní? Naplánovat dokonalou svatbu do posledního puntíku tak, aby ještě splňovala moderní trendy dá dost práce. S větší energií se do plánování pouští ženy, jelikož je to pro ně den, kdy chtějí, aby bylo vše přesně podle jejich představ. Mnohdy ale natěšené nevěsty, především ty, které žádnou svatbu ještě nezažily neví, jak začít, na co si dát pozor a na co rozhodně nezapomenout. V následujícím článku se dozvíte, jaké trendy v plánování a organizování současně kralují.

V jednoduchosti je krása – ani v roce 2020 tomu nebude jinak

Honosným svatbám a kýčům nadobro odzvonilo. V jednoduchosti byla, je a bude krása. Jednoduchá květinová výzdoba, přírodní materiály, střídmost a vyváženost. Tímto rozhodně zabodujete. Stále ale platí, že styl, ve kterém se bude svatba odehrávat je čistě a pouze na vás.


Barvy vám hrají do karet

S jednoduchostí se pojí i barevné ladění celé svatby. Roku 2020 budou vévodit odstíny zelené, doplněné o světle hnědou a béžovou. Barvy, které opět vyjadřují přírodní pojetí celého obřadu. 


Přirozenost

Ženy málokdy mužům věří, že se jim líbí i bez make-upu (a muži to zase málokdy říkají). Mezi trendy se ale stále víc a víc do popředí dostává přirozenost. Nestrojené vlny ve vlasech, čistě bílé splývavé šaty, květiny všude kam se podíváte a jemný přirozený make-up. Muži si tedy přijdou na své, nevěsty budou rozhodně kouzelné. 

 

Družičky se budou radovat

Střih, délka barva šatů pro všechny vaše družičky tak, aby byly spokojené - (ne)možné. Už se nemusíte trápit s tímto těžkým úkolem. V současnosti je moderní rozdílnost, tudíž každá družička si může vybrat šaty takové, se kterými bude nejvíc spokojená. Je přece důležité, aby s v oblečení člověk cítil sebevědomě a pohodlně. Pokud ale patříte mezi perfekcionisty, můžete barvu šatů sladit alespoň do stejného tónu.


To nejlepší nakonec – dokonalé snubní prsteny

A jaké snubní prstýnky vyhrávají na svatební scéně? Přece ty, které přesně vyjadřují vaši lásku. Amour znamená ve francouzštině “láska”, přesně tak se jmenuje i jedna z našich kolekcí snubních prstenů. Vyberte si jedny z nejkvalitnějších prstenů, které vznikají ve zlatnické dílně BISAKU v centru Brna. Vybrané modely si můžete upravit podle sebe nebo si můžete navrhnout snubní prstýnky přesně podle vašich představ.
 
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.