Snubní prsteny jako talisman vaší lásky díky originální rytině

Svatební květina uvadne, fotky přidáte do alba, šaty vrátíte do půjčovny, nebo je odložíte do skříně. Jen snubní prsteny budete nosit stále u sebe. Nechte si do nich vygravírovat nápis na přání, který z něj udělá tu nejosobnější připomínku vaší svatby.

Jak gravírování funguje?

Jedná se o technologii pro zdobení nejrůznějších předmětů. Postupným odebíráním materiálu se tvoří nápis nebo ornament. Původní rytci používali nejrůznější rydla a čakany, kterými vytvářeli například erby a ozdobné předměty. Postupně se gravírovací metody i nástroje zdokonalovaly, a tak si v současnosti můžete nechat vytvořit opravdu originální rytiny i do drobných šperků.

Inspirujte se vaší láskou

Většina snoubenců volí gravírování jmen svého protějšku a datum svatby nebo iniciálů. Fantazii se však meze nekladou. Můžete proto zvolit něco daleko osobnějšího, co budete chápat jen vy. Zamyslete se, co pro vás partner znamená a použijte klidně i celou větu do 34 znaků. Vybrali jsme pro vás 6 krásných fontů, rádi vám ale připravíme rytinu i podle vlastního písma. A pokud vám slova přijdou málo, dokážeme do prstenů zvěčnit i otisky vašich prstů.

Nenecháme vás dlouho čekat

Víme, jak je pro snoubence důležitý výběr snubních prstýnků. Každý den se pak těší, až je budou mít konečně u sebe. Gravírování proto domlouváme s našimi zákazníky při výběru vzhledu prstenů a dodací doba trvá jen o pár dní déle v závislosti na náročnosti rytiny.

Nevíte si rady? Poradíme vám

Už 25 let žijeme láskou. Při výrobě prstenů vás chceme poznat a vytvořit kousek, který přesně vystihne váš vztah. Pokud si nejste jistí s výběrem rytiny, zastavte se do jedné z našich prodejen, rádi pomůžeme.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.