Proč snoubenci nemusí mít stejné snubní prsteny?

Výběr snubních prstenů je jedním z nejdůležitějších kroků při plánování svatby. Tyto velikostně malé, ale významem velké klenoty symbolizují lásku a oddanost, které k sobě snoubenci navzájem cítí. Ačkoli může být přirozené chtít, aby k sobě snubní prsteny ladily, v tomto článku se dozvíte, že to vlastně zase tak důležité není.

Když ladí duše, ladí i prsteny

Často jsou snoubenci pod tlakem, aby si vybrali snubní prsteny, které k sobě perfektně ladí. Některé páry si například zvolí zlaté snubní prsteny se stejným tvarem a designem. Přitom jeden chtěl bílé zlato a druhý zase jiný tvar. Vznikne kompromis, s kterým ani jeden není stoprocentně spokojený.

V Bisaku se snažíme šířit myšlenku, že není nutné, aby byly snubní prsteny shodné nebo maximálně podobné. Důležité je, aby každý z prstenů vycházel z přání a touhy každého ze snoubenců. Na pobočce Bisaku dokážeme klientům pomoct vybrat takovou kombinaci, která bude vypadat dokonale, aniž by se skládala ze dvou totožných prstenů.

Individuální snubní prsteny mohou být krásným způsobem, jak symbolizovat jedinečnost každého partnera a ukázat, jak se jejich odlišné osobnosti doplňují.

Rozdílné, přesto dokonalé

Pokud se snoubenci rozhodnou pro odlišné snubní prsteny, mohou zvolit kombinaci různých kovů tvarů i kamenů. Jeden snubní prsten může být například z růžového zlata s diamanty, zatímco druhý může být z bílého zlata bez kamene.

Snubní prstýnek je sám o sobě perfektní připomínkou láskyplného příběhu. Před vstupem do nové kapitoly lze ale některé důležité milníky zpečetit gravírováním. Místo seznámení, prvního polibku nebo samotné žádosti o ruku – to všechno si lze připomínat rytinou do prstenu. I kdyby se prsteny lišily, tento detail jim dodá souznění, kterému se ani totožný design nevyrovná.

S Bisaku to není problém

Bisaku je rodinná firma, která od srdce a z těch nejlepších materiálů vyrábí šperky už téměř 30 let. Náš tým dokáže klientům splnit všechna přání. Například poradit s výběrem kovů, kamenů, tvarů i šířek prstenů. Tak, aby každý klient po zbytek svého života nosil na rukou přesně ten prsten, který vychází z jeho představ a osobnosti.

Pokud tedy hledáte snubní prsteny, které dokonale vyjadřují vaši individualitu a lásku, kterou k sobě cítíte, obraťte se na Bisaku. Pomůžeme vám najít ideální kombinaci prstenů, které doplní váši lásku a budou vám navždy připomínat ten nejkrásnější den ve vašich životech.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.