Nejnovější trendy u snubních prstenů

Budete letos těmi, kteří si řeknou své AN a vstoupí do nádherné etapy života, manželství? Každý pár sní o dokonalém svatebním dnu právě dle jejich představ.

Jedni chtějí komorní, romantickou svatbu nejlépe pouze ve dvou, jiní si ji představují jako přepychovou společenskou událost. Jedni si budou přát koně, druzí bílé holubice a jiní třeba svatební fotografie na gondole v Benátkách. At‘ tak či onak, bude to den, který bude patřit jen vám. Stejně tak vám budou patřit kroužky lásky, kterými své rozhodnutí stvrdíte. I ony musejí zapadat do vašeho životního stylu a charakterizovat lásku, která je za nimi ukryta.

 

Nové trendy při výběru snubních prstýnků se mnohdy prolínají se styly, které se opakovaně vracejí. Mezi „stálice“ patří snubní prstýnky z bílého zlata a novinkou je výběr dámského snubního prstenu s větším počtem kamenů. Snoubenci byli ještě donedávna vůči prstenům s více než jedním kamenem poněkud nedůvěřiví - důvodem byl strach, že by kameny mohly vypadnout. Tyto obavy se nám však za naši více než 20letou existenci podařilo obrátit v důvěru, a to díky schopnostem našich zlatníků a využívaným technologickým postupům, kdy jsme posunuli úroveň kvality zasazování kamenů téměř k dokonalosti. Diamanty i zirkony zasazujeme převážně do jemných linií drážek, díky kterým kameny nevyčnívají nad povrch šperku a jsou tak chráněny před kontaktem s tvrdými materiály při běžném nošení. Tato technologie navíc umožňuje větší průnik světla ke kamenům a tím znásobuje jejich lesk. Zlatý snubní prsten osázený diamanty či zirkony se proto stává vyhledávaným a obdivovaným trendem.

Velmi trendovou záležitostí je růžové zlato, které se nejčastěji u prstenů kombinuje právě s nadčasovým bílým zlatem. Růžová barva zlata je velmi příjemná na pohled, jeho zbarvení připomíná odstín pokožky a není tedy tolik výrazné jako zlato žluté. Jestliže se řadíte právě mezi snoubence, kteří se chtějí odlišit a pojmout snubní prsteny jako doplňky každodenního stylu, kombinace růžového a bílého zlata bude pro vás ta pravá.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.