Je dokonalá

Ona je tak… milujete její úsměv, slova, která vám šeptá, vlasy, kterými vás lechtá, způsob, jakým vás dokáže rozesmát. Jediným pohledem si vás dokáže podmanit. Je vaše, je dokonalá.

Tuto dokonalost vidíme v každé ženě. Každá je krásná jinak, ale všechny jsou hodné našeho obdivu. A každá jedna z nich si zaslouží dokonalý zásnubní prsten, protože moment zasnoubení se je neopakovatelný. Je to chvíle, je to vlna emocí, kdy se naděje a očekávání mísí s radostí a hlubokou touhou odevzdat se tomu druhému. A to navždy.

Ve videu vás vedeme k tomuto nádhernému momentu, pootevíráme dvířka do naší brněnské zlatnické dílny, kde se vám před vašimi zraky odvíjí fascinující příběh vzniku našich prstenů, které jsou stejně jako vaše partnerka jedinečné. Precizní ruční práce a vybrané brilianty dělají z každého kusu naprostý unikát. Je to dechberoucí proces vzniku prstenu, jehož zrození prochází doslova ohněm, a na jehož konci drží vaše dívka v rukou dokonalý originál. Bisaku originál.

Diamanty jsou nejen věčné, ale nikde nenajdete dva naprosto totožné, stejně jako nikde nenajdete dvě naprosto stejné podoby lásky. Zásnubní prsten je vyjádřením vašeho obdivu, lásky a hloubky citů k ženě vašeho srdce, která jej bude s láskou a hrdostí nosit. Výjimečný prsten, pro výjimečnou ženu.
Nechte se unést…

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.