Jaký snubní prsten vybrat, když jste řekla ANO žlutému zlatu?

Řekla jste ANO a teď se vaše levá ruka pyšní zásnubním prstýnkem ze žlutého zlata? Poradíme vám, jaký snubní prsten mu bude dělat tu nejlepší společnost.

Ale rovnou prozradíme, že žádná kombinace přece není špatně. Nejdůležitější je, že vám bude dělat radost. Celý život. Protože přesně takovou dobu vám budou tyto prstýnky připomínat ty nejkrásnější momenty s vaší láskou.

Můžete si vybrat, jaký jen chcete. Máte hned několik možností.

Zlatá klasika, která nikdy nezestárne

Pokud milujete žluté zlato a váš nastávající na to při výběru zásnubního prstýnku myslel, asi nebude překvapením, že zvolíte snubní prsteny ze žlutého zlata. Zlatá ke zlaté není žádná nuda. Máte na výběr z tolika různých druhů snubních prstenů, že tu ideální kombinaci rozhodně vyberete. Ať už sami dva, nebo si se snoubencem necháte poradit na jedné z našich poboček BISAKU.

Stejně jako je každá láska jiná, nejrůznějšího provedení jsou i naše snubní prsteny. Žluté zlato můžete doplnit čistým minimalistickým designem. Takový styl se dokonale hodí například k výraznějším zásnubním prstenům. Třeba k těm s barevným kamenem nebo neobvyklým tvarem.

Pokud je ale váš zásnubní prstýnek jednodušší a například ho zdobí jeden kámen uprostřed, můžete se při výběru snubních prstenů trošičku odvázat. Co říkáte na snubní prsten evokující rozkvetlé květiny nebo diamantová křídla? :)

Hodí se ke zlaté i jiný kov?

Přemýšlíte nad tím, jestli můžete ke zlatému zásnubnímu prstýnku zvolit jiný drahý kov, který ozdobí vaše snubní prsteny? Kombinace bílého a žlutého zlata svádí nekonečný souboj. Přitom úplně zbytečně. Pokud zkombinujete tyto dva kovy vkusně, ve vyváženém poměru a počtu, chybu rozhodně neuděláte.

Příkladem je snubní prsten Trinity, který kombinuje dokonce tři druhy zlata –⁠ žluté, bílé a růžové. Jeho výhodou je, že nezáleží na tom, jaké náhrdelníky nebo náušnice zrovna máte na sobě. Hodí se úplně ke všemu.

Láká vás kombinace kovů u zásnubního a snubního prstenu? Bílé a žluté zlato se nemusí nepřátelit, co říkáte? Navíc bílé zlato se bude krásně hodit k diamantům na zlatém prstýnku.

A co růžové zlato? To se kamarádí snad s jakoukoliv jinou barvou. Snadná kombinovatelnost je jeho velkou výhodou. Perfektně se hodí jak ke zlatým, tak ke stříbrným šperkům.

Ať už je vašemu srdci nejbližší jakákoliv kombinace, v BISAKU uděláme vše proto, abyste byli s výběrem spokojení i za deset, třicet nebo padesát let!

Přejeme šťastnou ruku při výběru.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.