Jak vznikají BISAKU prsteny?

Zásnubní prstýnek je pro každou ženu nesmírně důležitý. Muži se snaží vybrat vždy takový prsten, který se bude partnerkám nejvíce zamlouvat. Zajímalo vás někdy, jak vznikají naše zásnubní prsteny? Co vše do výroby vstupuje, ovlivňuje ji, jak dlouho trvá cesta za vaším vysněným prstýnkem a co dělá naše prsteny tak jedinečnými?

Výběr materiálu je klíčový

Zlato, stříbro, platina, chirurgická ocel nebo titan. V dnešní době už není problém vyrobit prsten téměř z čehokoliv. U nás v BISAKU se ale stříbra nebo oceli nedočkáte. K výrobě používáme pouze to nejkvalitnější zlato, jeho barevné variace a také nejušlechtilejší kov vůbec - platinu.

Růžové zlato = kombinace žlutého zlata a mědi

Bílé zlato = kombinace žlutého zlata a bílého kovu (nikl, platina)

Červené zlato = kombinace žlutého zlata a mědi

Výhody zlata

Proč používáme právě zlato? Je to věčná klasika a stále má výhody, které jiné kovy jenom těžko dohánějí.

  • Je měkké a tím pádem i dobře tvárné. Práce se zlatem jde jedna radost.

  • Gravírování (rytina) na zlatý prsten je o dost jednodušší než u jiných materiálů.

  • Běžné nečistoty či skvrny snadno odstraníte mýdlovou vodou, sodou nebo kyselinou citronovou.

S rytinou nebo bez?

Rytina není žádnou nutností. Prsteny můžete ponechat nedotknuté gravírováním. Pro případ, že byste po rytině přece jen zatoužili, nabízíme ji pro vaše prsteny zcela zdarma. Rytinu vyrobíme na přání pomocí profesionálního laseru, může obsahovat až 34 libovolných znaků. Záměrně neuvádíme “písmen” ale “znaků”, jelikož si na prsten můžete nechat vyrýt i symboly.

Doživotní servis

Koupí prstenu naše “spolupráce” nekončí. Jednou za dva roky můžete přijít s vaším prstýnkem k renovaci, my už se o něj postaráme. Zdarma ho vyčistíme a vrátíme mu jeho původní lesk. Pískováním odstraníme usazeniny v záhybech prstenu a kolem kamenů. Na prsten naneseme novou vrstvu rhodia, která chrání povrch před oxidací a zároveň mu dodává jeho okouzlující lesk. 

Prsteny na míru

Vůbec nejraději vytváříme prsteny na míru dle vašich představ a vysněných přání. Chcete prsteny na míru? Stavte se za námi na prodejnu a domluvte si konzultaci, rádi vás přivítáme na každé naší pobočce v Praze, Brně, Ostravě nebo Bratislavě.

Jak celý proces probíhá?

1. Schůzka s designérem

Jako první vás bude čekat schůzka s našim designérem. Probereme s vámi vaši představu o tom, jak by měl prsten vypadat. Pokud naprosto tápete a nemáte žádnou představu, poradíme vám, který prsten si vybrat. Můžeme individuálně upravit již hotové návrhy a pozměnit jednotlivé detaily prstenu. 

2. 3D vizualizace

Jakmile máme probranou představu vzniká návrh. Ještě předtím, než zhmotníme vaše přání, sestavíme 3D vizualizaci. Prsten si tak můžete prohlédnout ještě předtím, než ho vyrobíme. Ještě zde můžeme ladit prsten tak, aby byl podle vás stvořen k obrazu svému. 

3. Zelená pro tvorbu prstenů

Odsouhlasený 3D návrh putuje do naší dílny. Každý prsten je výsledek ruční práce ve spojení s nejvyšší hi-tech technologií. Doba vyhotovení je individuální, obecně se pohybuje okolo 1-3 týdnů.

4. A krabička je vaše

Hotový prstýnek zabalíme do krabičky, kde bude odpočívat, dokud nespatří světlo světa za doprovodu sladkého ANO. Zásnubním prstenům z naší dílny totiž nemůže žádná žena říct NE. 

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.