Jak vybrat barvu kamene v zásnubním prstenu?

Výběr zásnubního prstenu patří k nejzásadnějším životním momentům. Vaši drahou polovičku bude doprovázet na každém kroku a navždy bude připomínkou vaší lásky. A proto si dejte záležet i na kamenu, který bude prsten nést. Každý šperk tím získá něco navíc. Něco osobitého. Ale který jenom vybrat?

Dokonalý šperk skutečně existuje. I vy máte nejspíš alespoň malou představu o tom, jak by měl ten pravý zásnubní prsten vypadat. Společně se snubním prstýnkem to je jediný šperk, který dokáže tak zásadně změnit život. Přidáte-li kámen, který bude ztělesněním něčeho speciálního, před očima se vám vykrystalizuje dokonalost sama.

Na srdce dejte i při výběru zásnubního prstenu

Výběr kamene může být pro mnoho pánů tak trochu neznámou. Ale až vám ten pravý zásnubní prsten padne do oka, věřte, že si budete jistí. Mezi vámi a vaší partnerkou hrají důležitou roli city. Ale i při výběru toho pravého kamene dejte na své srdce – je to přece orgán lásky. Pokud se i potom budete cítit bezradně, stačí následovat jednoduchého průvodce. Cesta za dokonalým prstenem začíná právě zde.

Prsten s diamantem, nebo zirkonem?

I přesto, že pánové znají i ty nejniternější detaily ze života svých budoucích paní, u výběru prstenu častokrát znejistí. Proto se vůbec nebojte požádat o pomoc třeba nejlepší kamarádku své (snad již brzy) nastávající. Získáte tím pevnou půdu pod nohama. V případě, že své záměry rádi držíte pod pokličkou, stačí se poradit v kterékoliv pobočce BISAKU. Společně najdeme přesně takový zásnubní prsten, který váš vztah perfektně vystihne.

To nejcennější bude vždy vaše láska. Chraňte si ji jako oko v hlavě. Jestliže ji ale chcete vyjádřit hmotně, osazení prstenu diamantem se o to postará na jedničku s hvězdičkou. A veřte, že oči vaší milé se skutečně rozzáří.

Ačkoliv se zirkon může na fotce až nápadně podobat pravému diamantu, na vlastní oči už poznáte jasný rozdíl. Nikdy totiž nedosáhne takové třpytivosti a postupem času svou schopnost odrážet světlo ještě více ztrácí. Na společné cestě životem vás navíc nebude doprovázet po celou dobu. Jeho odolnost každým rokem klesá.

Diamant se pyšní romantickým původem přímo od matičky Země. Pokud ale hledáte alternativy, můžete sáhnout po zásnubním prstenu s laboratorním diamantem. Jestli něco dokáže konkurovat přírodnímu diamantu, je to právě jeho příbuzný z laboratoře. Oba vznikají pod obrovským tlakem, ovšem v laboratoři je tento proces uměle zrychlený. Výsledek vám však vyrazí dech bez rozdílu. A vždy budete držet v ruce pravý diamant. Bonusem ale bude o něco příznivější cena.

Něžná bílá i uklidňující zelená

Bílá barva je se svatbou neodmyslitelně spjata. Najdeme ji u šatů, výzdoby a před tím i během samotných zásnub. Zásnubní prsteny s diamantem vám nabídnou jedinečné ztělesnění čisté lásky. A budou ji připomínat každý den, klidně do konce vašich životů. Diamant je totiž minerál, který dokáže díky své odolnosti přežít takřka cokoliv. Co víc by mělo váš vztah vyšperkovat, než právě tato myšlenka?

Diamanty častokrát nabývají různých odstínů bílé. I proto se na zásnubní prstýnek přijďte podívat na vlastní oči.

Pokud ale uvítáte spíše netradiční barvu, zajímavým kamenem by pro vás mohl být smaragd. Jeho zelená barva ozvláštní každý šperk. Jestli alespoň tušíte, že vaše partnerka ráda sahá po netradičních doplňcích, možná jste právě našli svého favorita.

Neobyčejný prsten se safírem či turmalínem

Hned po diamantech se oblíbenými staly právě drahokamy. Ať už jde o zelený smaragd, modrý safír nebo tajemný turmalín.

Safír je spojen s neskonalou věrností. O turmalínu se zas hovoří jako o kameni, který dokáže rozehnat veškeré negativní emoce. V případě, že sílám těchto drahokamů nevěříte, vžijte se jednoduše do své partnerky. Jaké ráda nosí barvy, jaké by jednou chtěla mít svatební šaty nebo jestli má ráda okázalé šperky – právě takové otázky vás dovedou ke správnému výběru. A pak už se budete moci soustředit jen na tu nejdůležitější životní otázku.

Rádi pro vás zpracujeme prsten na zakázku, který bude odpovídat i těm nejbláznivějším představám.

Váš vztah si zaslouží tu nejcennější pečeť

V BISAKU tvoříme prsteny s příběhem a chceme, aby dokonale odvyprávěl právě ten váš. Proto každý diamant pečlivě vybíráme a najdete u nás jen ty s vynikající kvalitou. Zatímco budete pečovat o jedinečný vztah, prsten BISAKU bude opatřen doživotní zárukou.

Přijďte se k nám poradit i ohledně samotného kovu. Zásnubní prsten ze žlutého zlata, růžového nebo třeba bílého? Každý má něco do sebe. Rádi vám poradíme, který bude ten správný. Věříme, že jakákoliv barva vaši společnou cestu vykreslí vždy dokonale.
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.