Jak ukrýt prsten před zásnubami

Každý muž dříve nebo později přijde na to, co pro něj jeho partnerka vlastně znamená a tak se rozhodne udělat tu nejhezčí a nejlepší věc, kterou může - koupí zásnubní prsten a požádá ji o ruku. Když už překonal všechny nástrahy, co se výběru toho správného prstenu týče, přejde k naplánování, jak požádat svoji milou o ruku. Jak ale prstýnek, schovat tak, aby na něj jeho vyvolená (náhodou) nenarazila?

Využijte vlastností vaší partnerky

Už spolu nějaký ten čas chodíte, něco jste spolu zažili a dostali se do takových situací, které vám odhalily vlastnosti vaší přítelkyně. Některé vás možná překvapily, některé jste možná tušil a některých jste si mohl všimnout okamžitě. 

    • Je vaše partnerka menšího vzrůstu? Není lepší místo na úkryt, než jsou vysoká a těžko dostupná místa. Schovejte zásnubní prsten na půdu, na vysokou skříň nebo poslední polici v šatníku/spíži. 
    • Víte, že nesnáší vaše milované počítačové hry? Ukryjte prsten mezi obaly od vašich her, zaručujeme vám, že tam se určitě nepodívá. 
    • Málokterá žena má kladný vztah k manuálním technickým činnostem. Schovejte prsten do dílny mezi kutilské náčiní. Tady si ale dejte pozor, abyste krabičku neumazali. 

Přátele a rodina

Pokud se bojíte nechat prstýnek doma, schovejte si ho u přátel. Při výběru toho vhodného “strážce” prstýnku berte v úvahu, jak moc je daný kamarád/rodinný příslušník spolehlivý a důvěryhodný, aby zásnubní prsten někde neztratil, nezapomněl, a hlavně aby vaše plány přítelkyni nevyzradil. 


Pod lampou je největší tma

Co takhle zkusit ukrýt prsten na místa, které navštěvujete běžně, klidně i každý den. Kdo by hledal prsten v misce s dekoracemi, na parapetu u květináčů nebo v knihovně mezi knihami? Jelikož vaše partnerka může brát tato místa jako běžnou součást denní rutiny, určitě by ji nenapadlo, že jí necháte prsten přímo před očima.
 

Prodejna zásnubních prstenů

Jestliže se nechcete spolehnout na uschování prstenu doma úkrytům doma ani přátelům a rodině, můžete prstýnek schovat přímo u klenotníka nebo na prodejně, kde jste prstýnek koupili. Zde je naprostá záruka mlčenlivosti ze strany obchodníka a především je zde fakt, že opravdu málokterá žena by se šla zeptat do prodejny, zda si tu její přítel nekupoval zásnubní prstýnek. My v BISAKU Vám rádi s uschováním vašeho prstenu na našich prodejnách v PrazeBrněOstravě nebo Bratislavě pomůžeme, můžete se na nás spolehnout. 

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.