Darujte k Vánocům šperk BISAKU

Lásku. Přátelství. Vděčnost. Obdiv. Touhu. Nejen tohle může vyjadřovat šperk, kterým potěšíte vašeho blízkého člověka o Vánocích. Je nespočet důvodů, díky kterým můžete letos někomu udělat radost originálním šperkem BISAKU. Tohle jsou tipy na dárky pro vaše blízké.

Pro vaši milou

Někdy je těžké vymyslet perfektní dárek pro lásku. Krásný šperk ale potěší každou ženu. Léta zkušeností mluví jasně –⁠ dárek od BISAKU je ověřenou jistotou, kterou nikdy nezklamete. Čím můžete ženu vašeho života obdarovat?

Například prstenem ve tvaru srdce. Pokud už od vás vaše nejmilejší jeden prsten má – přece ten nejvzácnější – nebude se určitě zlobit za další, který ho doplní. Pokud ale na snubní prstýnek teprve čeká, raději se prstenům vyhněte. Tedy pokud vás vaše úmysly nedostanou k pokleknutí na jednom koleni. :) V opačném případě by si žena mohla dárek špatně vyložit.

V takovém případě zvolte raději jiný typ šperku. Například tvar srdce najdete i na jiných špercích – na náhrdelnících Elen, Manon nebo třeba Jodie Yellow. Pokud si nevyberete, výroba šperků na zakázku může být odpovědí.

Pro sestru

Ideální dárek pro sestru? Vzpomínka na krásné Vánoce v kruhu nejbližších. Sváteční dny jí může připomínat například překrásný náhrdelník s vločkou nebo jemnou hvězdičkou. Vsadíme se, že nadšená by byla i z těchto nadčasových minimalistických náušnic. Nikdy je nebude chtít sundat. Máte se sestrou speciální vzpomínku, kterou chcete otisknout do šperku? V ateliéru vyrobíme jakékoliv šperky na míru.

Pro maminku

Maminka si zaslouží jen to nejlepší. Pečuje o nás nepřetržitě, a to nejen na Vánoce. Proto by to chtělo něco výjimečného, jako jsou například tyto fialové náušnice. Pokaždé, když si je vezme na sebe, vzpomene si na krásné chvíle u vánočního stromečku s jejími nejmilovanějšími.

Vzpomíná maminka na náušnice, které nosila před 30 lety, ale dnes už takové nikde nenajde? Náušnice na míru rádi vyrobíme.

Radost jí zaručeně udělá také krásný prsten. Přece jen od toho zásnubního už mohla uběhnout dlouhá doba. Připomeňte své mamince, jaké to je si na ruku navléknout prsten s diamantem.

Pro kamarádku

Chtěli byste šperkem potěšit vaši nejlepší kamarádku? Opravdová přítelkyně si zaslouží opravdu dobrý šperk. Je dobře, že jste zavítali zrovna k nám. :) Za kvalitu zodpovídáme a bereme si ji na svědomí.

Co ale pro vaši kamarádskou spřízněnou duši pořídit? Náhrdelník s jejími iniciály nebude krokem vedle. Rozmanitost vašeho přátelství můžete vyjádřit tímto různobarevným náramkem. Je dokonalý, viďte? Jen samé štěstí můžete spolu s tímto náhrdelník s podkovou věnovat pod stromečkem nejen kamarádce, ale komukoliv, kdo má před sebou období plné výzev.

Nevíte si rady? Zastavte se na jednu z našich poboček a my vám rádi poradíme.

SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.