Budou součástí vašeho příběhu snubní prstýnky z bílého zlata?

Je to tady. Právě si vybíráte prsten, který s vámi zůstane do konce života. Dost možná to bude ten nejdůležitější šperk, který si kdy nasadíte. S bílým zlatem neuděláte chybu.

Snubní prsten bude celoživotní připomínkou toho jedinečného dne, kdy si řeknete své ANO. A když zrovna nebudete moct být své lásce nablízku? Díky snubnímu prstenu si ji ponesete v srdci kdekoliv zrovna budete. Snubní prstýnky z bílého zlata jsou připravené hrát tuto důležitou roli ve vašem životě.

„Láska se nemění každou hodinou či dnem, ale trvá celý život.“

A na minutu stejně dlouho budete na ruce nosit snubní prstýnky. Bílé zlato je přesně proto správnou volbou pro tuto celoživotní roli. Stejně jako vaše láska totiž nikdy nezestárne. Důvodů je hned několik. Šperky z bílého zlata jsou nadčasové. Dají se jednoduše kombinovat s jinými barevnými variantami. A když na něj zasvítí slunce, nádherně odráží světlo a oslnivě se třpytí. V kombinaci s jedinečným diamantem se snubní prsteny z bílého zlata stanou ozdobou nejen vaší ruky, ale především vaší společné lásky.

Kvalita snubních prstenů z bílého zlata vydrží. Navždycky

Příběh snubních prstenů začíná mnohem dřív, než si ho v den D nasadíte těsně před prvním novomanželský polibkem. Pečeť vaší lásky se utváří v BISAKU ateliéru, ve které dbáme na jemnost, zručnost a cit našich klenotníků. Právě ti mají v rukou vaše představy o dokonalém prstenu, díky kterým část po části utvářejí jedinečný šperk na míru vaší lásce. Kvalita žlutého a bílého zlata snubních prstenů je naprosto totožná. Obě varianty mají stejné předpoklady stát se vaším společníkem na celý život. 

Budou tam…

Budou s vámi ode dne, kdy se stanete manželi. Budou tam, když se jako manželé poprvé pohádáte. A nebudou chybět ani u toho sladkého usmiřování. Budou tam, když se vaše ruce spojí při hlazení vašeho nově narozeného miminka. A budou i u toho, když si vaše dcera nebo syn u oltáře slíbí lásku na celý život.

Rozhodněte se srdcem. Nevybíráte si jen prsten, vybíráte si důležitou součást vašeho životního příběhu.
SLEDUJTE CO JE U NÁS NOVÉHO

Pošleme vám zdarma katalog

Zadejte svůj e-mail a už za pár dnů můžete listovat
40 tištěnými stranami nového katalogu BISAKU.